دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
سردار عابد در گفت‌وگو با آنا:

با وجود امکانات و نعمات خدادادی نباید مشکل بیکاری و معیشتی داشته باشیم

با وجود امکانات و نعمات خدادادی نباید مشکل بیکاری و معیشتی داشته باشیم
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: با وجود امکانات و نعمات خدادادی که کشور ما از آن برخوردار است نباید مشکلاتی چون بیکاری، معیشتی و ... داشته باشیم و امیدواریم با تلاش مسئولان این مشکلات مرتفع شود.
کد خبر : 874339

سردار عبدالرضا عابد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، اظهار کرد: در کلانشهرهایی مثل شهر تهران، خراسان رضوی و ... در انجام و اجرای پروژه‌هایی چون ساخت مترو، آزادراه و ... کارهای خوبی را با هماهنگی‌ها و مشارکت بین بخشی به اجرا درمی‌آوریم.

وی تصریح کرد: در اطراف و حاشیه شهرهای بزرگ نیز هر جا نیازی به ورود و مشارکت ما از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) باشد، در راستای توسعه و کاهش آسیب اقدامات لازم را در دستور کار خود قرار می‌دهیم.

عابد خاطرنشان کرد: در خصوص اقدامات مرتبط با آسیب‌های اجتماعی، کار ما بستگی به آسیب شناسی مسئولان از مناطق دارد و بر اساس طرح‌هایی که آن‌ها در دست اجرا داشته باشند مشارکت می‌کنیم؛ جلوتر یا عقب‌تر از آن‌ها نمی‌توانیم کاری انجام دهیم و ما هم همزمان با آن‌ها وارد عمل شده و حرکت می‌کنیم.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء یادآور شد: عمده‌ترین چالش فعلی همت مسئولان است و مسئولان باید با ظرفیت فعلی که خدا به کشور ما داده و در هیچ کدام از کشورهای دنیا وجود ندارد، در راستای آبادانی کشور و رفاه هر چه بیشتر مردم از این ظرفیت‌ها استفاده کنند.

عابد تاکید کرد: با وجود امکانات و نعمات خدادادی که کشور ما از آن برخوردار است نباید مشکل بیکاری، معیشتی و ... داشته باشیم و امیدواریم با تلاش مسئولان این مشکلات مرتفع شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته