يكشنبه  10  فروردین  1399
چهره دیگر نوروز
زهره سلیمی

چهره دیگر نوروز

تعطیلات نوروز، عید باستانی ایرانیان، همواره با آداب و رسوم خاص خود همراه بوده است. چیدن سفره هفت سین، دید و بازدید و تبریک سال نو از مهم ترین این آداب است. امسال با شیوع ویروس کرونا و خانه نشینی مردم، چهره این مناسبات کاملا دگرگون شده است. اما تاثیرات این اتفاق بر افراد مختلف متفاوت است. از بی حوصله گی، تنهایی، اضطراب، وسواس و بی خوابی های شبانه گرفته تا ایجاد خلاقیت، رسیدگی به کارهای عقب مانده، در کنار هم بودن خانواده و ایجاد حس همدلی و صمیمیت بین آشنایان. همه اینها در کنار نوروز تصاویری متفاوت و بدیع در زندگی مردم ایجاد کرده است. گزارش پیش روی بخشی از این تغییرات را به تصویر کشیده است.
 مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاه ۲۰۰۰ تخت خوابی ارتش
سعید سجادی

مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاه ۲۰۰۰ تخت خوابی ارتش

مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاه ۲۰۰۰ تختخوابی شهید دکتر هجرتی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آماده میزبانی از بیماران و بهبودیافتگان کرونایی است.
تحویل کمک‌های بشر دوستانه دولت چین به ایران
سعید سجادی

تحویل کمک‌های بشر دوستانه دولت چین به ایران

کمک‌های بشر دوستانه دولت چین برای مقابله با ویروس کرونا، شامل ۵۰ تن کیت‌های تشخیص کرونا، ماسک، لباس ایزوله، دستکش، عینک محافظتی، تب سنج، محصولات ضدعفونی کننده، دستگاه تنفس مصنوعی، دارو و ...، ظهر امروز با حضور چانگ هوا سفیر کشور چین در ایران به محمد رضا شانه‌ساز رییس سازمان غذا و دارو تحویل داده شد.
پاقدم برفی بهار در “آستانه”
فاطمه سادات مرتضوی

پاقدم برفی بهار در “آستانه”

آستانه یکی از روستاهای شهرستان دامغان است که در ۲۵ کیلومتری این شهر واقع شده است. در آستانه بهار، این روستای پذیرای برفی زیبا بود که تصاویر آن را ملاحظه می‌فرمایید.
عکس‌های منتخب سال 98 آنا
گروهی

عکس‌های منتخب سال 98 آنا

عکس‌های منتخب سال1398 که توسط عکاسان خبرگزاری آنا «علی احمدوند، پیام ثانی، علی حدادادی‌اصل، وحید خدادادی،سعید سجادی و عمید فراهی» تهیه و انتشار یافته است.