چهارشنبه  27  شهریور  1398
بازار لوازم التحریر دانش آموزان
علی احمدوند

بازار لوازم التحریر دانش آموزان

با شروع سال تحصیلی جدید مهمترین چیزی که ذهن هر خانواده ایرانی را به خود مشغول می‌کند تهیه لوازم مورد نیاز فرزندان خود از قبیل کیف مدرسه، انواع کوله پشتی، نوشت افزار و هزاران وسایل ضروری دیگر است که باید برای رفتن دانش آموز به مدرسه آماده شود. اینجاست که بازار خرید و فروش لوازم التحریر در آخرین روزهای فصل تابستان رونق چشمگیری پیدا می‌کند و سبب سرازیر شدن والدین و خریداران به بازار می‌شود.
پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل چین
وحید خدادادی

پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل چین

تیم های ملی والیبال ایران و چین در چارچوب مرحله دوم مسابقات قهرمانی آسیا در ورزشگاه آزادی تهران با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی رسید.
 دیدار تیم های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان
وحید خدادادی

دیدار تیم های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و صنعت نفت آبادان عصر امروز در آخرین دیدار مسابقات لیگ برتر با برتری یک بر صفر پرسپولیس به پایان یافت.
دختران تنهایی
فاطمه دولت آبادی

دختران تنهایی

مهاجرت پسران به شهرهای بزرگ، اعتیاد، پایبند بودن به رسم و رسوماتی چون اولویت ازدواج دختر بزرگتر یا میل مردان برای ازدواج با دختران کم سن و سال از عواملی هستند که ازدواج را برای برخی دختران سخت یا غیرممکن می کند . از دیگر عواملی که باعث می شود دختران از سن مطلوب برای ازدواج بازبمانند می توان به نگهداری از مادر و پدر یا معلولیت یکی از اعضای خانواده اشاره کرد .دختران روستای سهرورد از توابع شهرستان خدابنده زنجان سالهاست با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند و گاهی برای سر و سامان گرفتن مجبورند تن به ازدواج های ناهمگون دهند یا تجرد قطعی را تجربه کنند . فعالیت روزانه این دختران در طول روز خانه داری است و بعضی از آنها هم با کمک وام هایی که از کمیته امداد گرفته اند به قالی بافی و خیاطی مشغول شده اند. تصویرهایی که پشت سر دختران مشاهده میکنید، آرزوهایی ساده است که برای برخی از آنان دست نیافتنی و غیر ممکن به نظر می آید. آرزوهایی که در باره آنها صحبت کردند و با توجه به احوالاتشان یکی را انتخاب کردند. تصاویری که پشت سر آنها قرار گرفته رویایی است که آنها در سر دارند.
روز سینما
علی حدادی اصل

روز سینما

تصاویر این گزارش با دوربین تلفن همراه ثبت شده است.