دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
ویژه های

بازار

بیشتر
چاپ-بنر

چاپ بنر

اغلب افراد با شنیدن نام چاپ بنر به اولین چیزی که فکر می کنند تابلوهای بزرگ خیابانی است که برای تبلیغات استفاده می شود. علاوه بر این تبریک اعیاد و عرض تسلیت ترحیم یا حتی اطلاع رسانی درباره یک رویداد هم از دیگر کاربردهایی است که معمولا اغلب افراد بنر را با آنها می شناسند.
فراخوان-تأمین‌کنندگان-گوشی-همراه

فراخوان تأمین‌کنندگان گوشی همراه

شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) در نظر دارد با هدف شناسایی و ارزیابی تامین‌کنندگان فعال، توانمند و دارای صلاحیت در حوزه تامین گوشی همراه، اقدام به برگزاری فراخوان عمومی کند.
امضای-قرارداد-توسعه-زیرساخت-شهر-هوشمند-بین-ایرانسل-و-شهرداری-قائمشهر

امضای قرارداد توسعه زیرساخت شهر هوشمند بین ایرانسل و شهرداری قائمشهر

با امضای قرارداد پروژه توسعه زیرساخت شهر هوشمند بین اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران و فرمانداری و شهرداری شهرستان قائمشهر، فاز دوم عملیات اجرایی شبکه فیبرنوری منازل و کسب‌وکارهای ایرانسل در این شهر، آغاز شد.
بانک-رفاه-کارگران-دستگاه-برتر-در-پیشبرد-برنامه‌های-تحولی-معرفی-شد

بانک رفاه کارگران دستگاه برتر در پیشبرد برنامه‌های تحولی معرفی شد

به دنبال اجرای اقدامات توسعه‌ای گسترده و تحول‌گرا در سال‌های اخیر، بانک رفاه کارگران برای دومین مرتبه پیاپی به عنوان دستگاه برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیشبرد برنامه‌های تحولی معرفی شد.
اهتمام-بانک-کشاورزی-به-حمایت-از-زنجیره-های-تامین-با-ارائه-پلتفرم-ها-و-ابزارهای-مالی-تعهدی

اهتمام بانک کشاورزی به حمایت از زنجیره های تامین، با ارائه پلتفرم ها و ابزارهای مالی تعهدی

بانک کشاورزی در راستای تحقق سیاست های مهار تورم، کنترل نقدینگی و حمایت از تولید در دولت سیزدهم، با طراحی و ایجاد پلتفرم های «مدیریت مالی زنجیره تامین» در اکوسیستم کشاورزی، قدم های ارزشمندی را برای تسهیل استفاده از «ابزارهای تامین مالی زنجیره ای» و اقبال فعالان بخش کشاورزی نسبت به «کشاورزی قراردادی» برداشته است.
دستمزد-اجرا-و-نصب-انواع-ساندویچ-پانل-های-سقفی-و-دیواری-چه-قدر-است

دستمزد اجرا و نصب انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری چه قدر است؟

دستمزد نصب ساندویچ پانل در مجموعه‌های مختلف متفاوت است. تولیدکنندگانی مانند آریا بارون، چیلان پانل، مدرن پانل، آریا پانل، کبیر، ماموت، پانل بارون، در نصب پانل‌ها نیز با نیروهای مجرب همراه شما خواهند بود. اما هزینه این مرحله به میزان سختی پروژه و نوع اتصال پانل‌ها بستگی دارد.
دستگاه-دافع-حشرات-پارسیان-دافع

دستگاه دافع حشرات پارسیان دافع

شرکت پارسیان دافع، با بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته و استاندارد‌های بالا، دستگاه پشه کش و انواع حشره کش برقی را عرضه می‌کند که به عنوان راهکار موثر در مبارزه با حشرات موذی شناخته می‌شود.