دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
هزینه یک ماه زندگی دانشجویی+ فیلم
یک روز با دانشجویان دانشگاه علم و صنعت؛

هزینه یک ماه زندگی دانشجویی+ فیلم

ویژه های

اقتصاد

بیشتر
آخرین-وضعیت-توافقات-ترانزیتی-در-سفر-به-روسیه-در-دستور-کار-است
وزیر راه و شهرسازی:

آخرین وضعیت توافقات ترانزیتی در سفر به روسیه در دستور کار است

وزیر راه و شهرسازی گفت: پیگیری آخرین وضعیت توافقات ترانزیتی، کریدور شمال _جنوب، پروژه رشت _آستارا، مسائل مربوط به صنعت هوایی و توافقات حمل و نقل دریایی در سفر به روسیه در دستور کار است.
آلودگی-هوا-چقدر-به-اقتصاد-خانوارها-آسیب-می‌زند-صوت
در گفت‌وگو با آنا مطرح شد؛

آلودگی هوا چقدر به اقتصاد خانوارها آسیب می‌زند+صوت

کارشناس اقتصادی گفت: تا امروز کار کارشناسی گسترده‌ای برای مقابله با آلودگی هوا و کاهش تأثیر آن بر زندگی و معیشت مردم انجام نشده است؛ اما نمی‌توان تأثیر آن بر اقتصاد خانوار و کشور را نادیده گرفت.
وزیر-نفت-به-مسکو-رفت

وزیر نفت به مسکو رفت

وزیر نفت به همراه رئیس‌جمهور در سفری یک‌روزه به‌منظور تسریع در توسعه روابط تهران - مسکو در حوزه انرژی برای چهارمین بار راهی روسیه شد.
تجارت-دریابرد-ایران-نسبت-به-مدت-مشابه-سال-گذشته-۹-درصد-رشد-کرد

تجارت دریابرد ایران نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹ درصد رشد کرد

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از رشد ۹ درصدی تجارت دریابرد ایران نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: با توجه به علاقه‌مندی دولت ارمنستان به همکاری در حوزه دریایی و بندری با ایران، سازمان بنادر و دریانوردی در این مسیر تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.
نمایشگاه-تخصصی-دستاورد‌های-ایران-همزمان-با-نهمین-کمیسیون-مشترک-ایران-و-قطر-برگزار-می‌شود-نشست-شورای-بازرگانان-دو-کشور-در-حاشیه-اجلاس

نمایشگاه تخصصی دستاورد‌های ایران همزمان با نهمین کمیسیون مشترک ایران و قطر برگزار می‌شود/ نشست شورای بازرگانان دو کشور در حاشیه اجلاس

در نشست هماهنگی نهمین کمیسیون همکاری‌های مشترک ایران و قطر ضمن اشاره به برگزاری نمایشگاه تخصصی از دستاوردهای ایران همزمان با نهمین اجلاس ایران و قطر، مباحث دیگری چون برنامه‌ریزی لازم برای برگزاری همایش تجاری در تهران یا دوحه مطرح شد.
کاهش-شاخص-بورس

کاهش شاخص بورس

بازار سرمایه پس از هشت روز افزایش، در آخرین روز کاری هفته جاری با ۵۴۵۲ واحد افت مواجه شد و شاخص کل به رقم دو میلیون و ۱۷۱ هزار واحد رسید.