دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

نامه سازمان نظام روانشناسی به یونیسف درباره جنایات رژیم صهیونیستی

نامه سازمان نظام روانشناسی به یونیسف درباره جنایات رژیم صهیونیستی
رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره در نامه‌ای به مدیر سازمان یونیسف نوشت: سازمان یونیسف مستند به اسناد تدوینی خود موظف به احقاق حقوق کودکان و حفاظت و حمایت از آنها در برابر خشم‌های جنایتکارانه است.
کد خبر : 873670

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا؛ علی فتحی آشتیانی، رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره به مدیر سازمان یونیسف در خصوص جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین نامه نوشت. متن این نامه به شرح زیر است:

مدیر محترم اجرایی سازمان یونیسف

سرکار خانم کاترین ام راسل

بیش از 70 سال است که یونیسف برای بهبود زندگی کودکان و خانواده‌هایشان تلاش می‌کند و بیش از 70 سال است کودکان و خانواده‌های مظلوم فلسطینی هر روز زندگی خود را با ترس، وحشت، آوارگی و اضطراب ناشی از جنگ افروزی و غصب سرزمین مادریشان از سوی رژیم جعلی و ظالم صهیونیستی اسرائیل سپری می‌کنند. 

رژیم صهیونیستی با قطع کردن آب و برق باریکه غزه، ابتدایی‌ترین حقوق انسانی کودکان فلسطینی را لگدمال کرده است و با بمباران شبانه‌روزی منازل آنها سرزمین مادریشان را به قتلگاه لبالب از خون تبدیل کرده است. در همین حال، در این شرایط وحشتناك، کشتار و خشونت، بی‌آبی و گرسنگی، ترس و دلهره حق هیچ کودکی نیست. این رژیم منحوس حق زندگی را از کودکان و زنان و خانواده‌ها گرفته است. سازمان یونیسف مستند به اسناد تدوینی خود موظف به احقاق حقوق کودکان و حفاظت و حمایت از آنها در برابر خشم‌های جنایتکارانه است. اکنون کودکان فلسطینی نمی‌توانند از کودکی خود لذت ببرند. آنها شب‌ها به جای خوابیدن در آغوش گرم مادرانشان در بغل سرد خاك و باروت می‌خوابند و به جای بادبادك بازی شاهد بارش بمب‌های فسفری بر سر خود هستند. 

جامعه روان‌شناسی و مشاوره ایران از جنابعالی می‌خواهد از رهبران دولت‌ها و جوامع بخواهید به تعهدات خود در قبال این نسل‌کشی ظالمانه عمل کنند. امروز و این لحظه وظیفه قانونی و اخلاقی شماست که در کوتاه‌ترین زمان جلوی این وحشی‌گری رژیم منحوس صهیونیستی موضع بگیرید و بازگشایی مسیر امداد رسانی و خدمات در بحران و خدمات انسان دوستانه به مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین را مطالبه کنید.

استفاده حداکثری از ظرفیت‌های قانونی و بین‌المللی یونیسف برای جلوگیری از قتل و خشونت‌‌‌ بی‌امان صهیونیست‌ها جزو بدیهی‌ترین وظایف آن نهاد است و چشم جهانی امروز به تلاش‌های شما دوخته شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر