دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
رئیس دانشگاه پیام نور خبر داد؛

افزایش ۱۰ درصدی پذیرش نهایی دانشجویان کارشناسی پیام نور

افزایش ۱۰ درصدی پذیرش نهایی دانشجویان کارشناسی پیام نور
رئیس دانشگاه پیام نور گفت: نسبت به سال گذشته پذیرش و ثبت نام نهایی دانشجویان کارشناسی دانشگاه رشدی ده درصدی داشته است.
کد خبر : 877546

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، ابراهیم تقی زاده رئیس دانشگاه پیام نور در سومین اجلاس روسای استانی دانشگاه‌های پیام نور در سازمانی مرکزی با تاکید بر استقبال و اعتماد مردمی از دانشگاه، اظهار کرد: به نسبت سال گذشته پذیرش و ثبت نام نهایی دانشجویان کارشناسی دانشگاه رشدی ده درصدی داشته است.

وی به فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه نیز اشاره کرد و افزود: دانشگاه پیام نور در برخی استان‌ها متولی مسائل فرهنگی است و همچنین کمترین میزان شهریه را در بین دانشگاه‌های شهریه‌ای دارد.

تقی زاده ضمن تاکید بر توسعه رشته‌های کاربردی گفت: رشته‌های دانشگاه نه تنها متوقف نمی‌شود بلکه با تناسب عضو علمی و دانشجویی برخی از رشته‌ها نیز توسعه پیدا می‌کند.

وی همچنین به برنامه‌های درآمدزایی غیر شهریه‌ای نیز اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به ظرفیت‌های هر استان، روسای استانی باید برای ایجاد درآمد‌های غیرشهریه‌ای و آموزش‌های آزاد با جدیت بیشتری فعالیت کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور افزود: مراکز و واحد‌ها باید از ظرفیت انجمن‌های علمی و دانشجویی برای ایجاد نشاط و پویایی استفاده کنند تا احساس هویت دانشجویی بیشتر شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته