دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

آغاز فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی از امروز

آغاز فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی از امروز
ثبت‌نام در فراخوان جذب مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی برای سال ۱۴۰۲ از امروز آغاز شده است.
کد خبر : 874371

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، متقاضیان واجد شرایط فرآیند جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی برای سال ۱۴۰۲ می‌توانند به مدت ۲ هفته از امروز ۲۹ مهرماه تا ۶ آبان ماه با مراجعه به سامانه جذب مدرسان به نشانی https://jam.uast.ac.ir اقدامات لازم برای مراحل ثبت‌نام را انجام دهند.

فرآیند به‌کارگیری مدرسان با نیازسنجی اولیه در مراکز آموزشی انجام‌شده و ظرفیت نهایی اختصاص‌یافته پس از تأیید واحد‌های استانی، برای تأمین نیاز‌ها و استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود با توجه به دوره‌های در حال اجرا و هم‌چنین رشته‌های جدید در قالب گروه درس‌های تعیین‌شده، صورت گرفته است به‌نحوی‌که تأمین مدرس موردنیاز مراکز آموزشی، طبق زمان‌بندی مناسب صورت پذیرد.

حداقل سن متقاضیان برای شرکت در فراخوان ۲۸ سال و حداکثر سن ۶۵ سال است و جذب مدرس به‌صورت بومی در واحد‌های استانی صورت می‌گیرد.

همچنین ملاک ثبت‌نام قطعی متقاضیان در این فراخوان، تکمیل فرم‌های سامانه، پرداخت وجه و اخذ کد رهگیری است.

ظرفیت پیش‌بینی شده برای پذیرش مدرسان ۳۸۰۹ نفر است که نیازسنجی آن در یک بازه زمانی مشخص با توجه به نیاز‌های زمانی و مکانی مطابق با آمایش آموزش‌های عالی علمی کاربردی از طریق واحد‌های استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی انجام و جمع‌بندی شده است

انتهای پیام/

ارسال نظر