دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
با احکامی از سوی دکتر طهرانچی؛

سرپرستان سه واحد دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شدند

سرپرستان سه واحد دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شدند
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور احکامی، سرپرستان دانشگاه آزاد اسلامی واحد‌های اسلامشهر، شهرقدس و فناور و نوآور پردیس را منصوب کرد.
کد خبر : 873986

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در احکامی جداگانه علیرضا عراقیه را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر، حامد افشاری را به‌عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس و حسین اصغری شیوایی را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد فناور و نوآور پردیس منصوب کرد.

در متن احکام دکتر طهرانچی آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر علیرضا عراقیه

بنا به پیشنهاد سرپرست محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر» منصوب می‌شوید.

از جناب‌عالی انتظار می‌رود با بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های معنوی، مادی و سرمایه‌های انسانی دانشگاه به ویژه تقویت نقش‌آفرینی اعضای هیأت علمی و کارکنان در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ کیان دانشگاه، گسترش فضای انقلابی و ارتقای علمی دانشگاه و همچنین اجرای برنامه پنج ساله دانشگاه آزاد اسلامی و اعتلای واحد اهتمام ورزید.

به گزارش آنا، علیرضا عراقیه با مدرک دکتری تخصصی برنامه ریزی درسی عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر و عضو هیات مدیره انجمن مطالعات برنامه درسی ایران است. از جمله سوابق اجرایی وی می‌توان به مدیرکل پژوهش و تحصیلات تکمیلی معاونت علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی، معاون مرکز تعالی علوم انسانی و هنر، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد اسلامشهر و رئیس دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی واحد اسلامشهر اشاره کرد.

دکتر طهرانچی همچنین در نامه جداگانه‌ای از تلاش‌های اصغری شیوایی سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر قدردانی کرد.

انتصاب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس

برادر افشاری 

بنا به پیشنهاد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس» منصوب می‌شوید.

از جناب‌عالی انتظار می‌رود با بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های معنوی، مادی و سرمایه‌های انسانی دانشگاه به ویژه تقویت نقش‌آفرینی اعضای هیأت علمی و کارکنان در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ کیان دانشگاه، گسترش فضای انقلابی و ارتقای علمی دانشگاه و همچنین اجرای برنامه پنج ساله دانشگاه آزاد اسلامی و اعتلای واحد اهتمام ورزید.

به گزارش آنا، افشاری عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن است که دارای سوابقی ازجمله مدیرکل کارآفرینی و تجاری‌سازی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، مدیرکل تجاری سازی پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس مرکز رشد و معاون آموزشی و دانشجویی دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن بوده است.

همچنین دکتر طهرانچی در نامه‌ای جداگانه، از تلاش‌ها و زحمات عبدالله قاسمی پیربلوطی سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس قدردانی کرد. 

انتصاب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد فناور و نوآور پردیس

برادر حسین اصغری شیوایی

در راستای تحقق بسته کاری «توسعه فناوری، نوآوری و کارآفرینی» و راه کنش‌ها و اقدامات مرتبط به ویژه راه کنش «هماهنگ سازی و تحقق زنجیره چرخش ایده تا محصول در نظام آموزش، تحقیقات و فناوری دانشگاه» و اقدامات ذیل آن از سند تحول و تعالی دانشگاه و به منظور ایجاد دانشکده‌های فناوری براساس فناوری‌های راهبردی و پیشران، بنا به پیشنهاد رئیس محترم استان تهران و با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد فناور و نوآور پردیس» منصوب می‌شوید.

از جنابعالی انتظار می‌رود با بهره‌گیری از ظرفیت‌های معنوی و مادی و سرمایه‌های انسانی دانشگاه، در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر گسترش فضای انقلابی، حفظ کیان دانشگاه، ارتقای علمی و همچنین اجرای سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی اهتمام ورزید.

به گزارش آنا، اصغری شیوایی دارای مدرک دکترای نانو فناوری و عضو هیئت علمی واحد اسلامشهر است که پیش از این سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر، معاون پژوهش و فناوری و مدیر مرکز رشد واحد اسلامشهر بوده است. 

همچنین دکتر طهرانچی طی نامه جداگانه از تلاش‌های افشاری سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد فناور و نوآور پردیس قدردانی کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر