دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
در بیانیه‌ای اعلام شد؛

محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی در غزه توسط دانشگاهیان دانشگاه آزاد

محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی در غزه توسط دانشگاهیان دانشگاه آزاد
اعضای هیئت علمی، دانشجویان، کارمندان و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی در بیانیه‌ای جنایت رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کردند.
کد خبر : 873793

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، اعضای هیئت علمی، دانشجویان، کارمندان و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه‌ای جنایت هولناک و وحشیانه رژیم سفاک صهیونیستی در حمله به بیمارستان معمدانی و به شهادت رساندن صد‌ها تن از مردم مظلوم غزه را محکوم کردند.

در متن این بیانیه آمده است: جنایت هولناک و وحشیانه رژیم سفاک صهیونیستی در حمله به بیمارستان معمدانی و به شهادت رساندن صد‌ها تن از مردم مظلوم غزه، بار دیگر چهره نحس و خبیث این رژیم نامشروع، جعلی و ساختگی را در مقابل دیدگان ملت‌ها و دولت‌های جهان قرار داد.

در این بیانیه اضافه شده است: اعضای هیئت علمی، دانشجویان، کارمندان و مسئولان «دانشگاه آزاد اسلامی» این جنایت هولناک را شدیداً محکوم کرده و به همراه دولت و ملت بزرگ ایران اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای ملت مظلوم فلسطین به ویژه شهدای اخیر غزه در تجمعات و تظاهرات ضد صهیونیستی در سراسر ایران اسلامی شرکت فعال و انقلابی خواهند داشت.

در این بیانیه بیان شده است: دانشگاه آزاد اسلامی با تمام توان علمی، پزشکی، فناوری، فرهنگی و اجتماعی در خدمت ملت مقتدر و مظلوم فلسطین و جبهه مقاومت است.

در این بیانیه مطرح شده است: بدون تردید این جنایت هولناک نشان داد رژیم صهیونیستی در حال مرگ و فروپاشی است و عملیات غرورآفرین «طوفان‌الاقصی» نشان داد «اسرائیل به زودی از بین خواهد رفت» و هیچ خباثت و شرارتی نه‌تنها مانع شکست نهایی و اضمحلال آن نخواهد بود، بلکه بر سرعت و شدت آن خواهد افزود.

به گزارش آنا، تشکل‌های اسلامی سیاسی، بسیج دانشجویی، استادان و کارمندان، انجمن‌های اسلامی، دفاتر نهاد رهبری و دیگر نهادهای دانشجویی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی نیز در بیانیه‌های جداگانه و تجمعات دانشگاهی جنایات صهیونیست‌ها در غزه را محکوم کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته