دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

پایداری و مأموریت‌گرایی ۲ موضوع مورد توجه در بودجه دانشگاه آزاد

پایداری و مأموریت‌گرایی ۲ موضوع مورد توجه در بودجه دانشگاه آزاد
مدیرکل دفتر برنامه و بودجه دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: در بودجه امسال دو موضوع مهم پایداری و مأموریت‌گرایی حائز اهمیت است.
کد خبر : 869368

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، محسن امینی مدیرکل دفتر برنامه و بودجه دانشگاه آزاد اسلامی در ششمین نشست اتحادیه دانشگاه آزاد اسلامی شرق کشور به میزبانی دانشگاه آزاد بجنورد اظهار کرد: واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی هویت مستقل خود را داشته و با توجه به شرایط آمایشی داخلی و محیط بیرونی فرصت‌ها و مأموریت‌هایی دارند.

وی اضافه کرد: پیام تشکیل این اتحادیه‌ها در دانشگاه آزاد اسلامی در وهله نخست ایجاد روحیه هم‌افزایی است، مسئولان پنج استان خراسان‌رضوی، خراسان‌شمالی، خراسان‌جنوبی، کرمان و سیستان و بلوچستان که ویژگی‌های مشترکی بسیاری دارند در این اتحادیه کنار هم قرار می‌گیرند تا بتوانند با به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با استفاده از فرصت هم‌افزایی برای توسعه واحد‌های دانشگاهی استان خود بهره کافی ببرند.

مدیرکل دفتر برنامه و بودجه دانشگاه آزاد اسلامی افزود: بین واحد‌های دانشگاهی (مرکز استان و دورترین واحد دانشگاهی از مرکز استان) تفاوتی وجود ندارد و همگی جزء شبکه دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

امینی یادآور شد: تمامی مسئولان باید در جایگاه‌های مسئولیتی خود به درستی انجام وظیفه کنند و ضمن تلاش برای مجموعه تحت امر خود به یکپارچگی دانشگاه توجه کافی داشته و تلاش برای پویایی مجموعه دانشگاه به بهترین شکل وجود داشته باشد.

وی افزود: در بودجه امسال دو موضوع مهم پایداری و مأموریت‌گرایی حائز اهمیت است که با وجود مشکلات و چالش‌های تورمی در این سال‌های پیش رو به پایداری خوبی رسیده‌ایم.

مدیرکل دفتر برنامه و بودجه دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: اگر واحد‌های دانشگاهی و استان‌ها یکپارچگی دانشگاه و منفعت یکدیگر را در نظر بگیرند به توسعه و پیشرفت خوبی در واحد‌های دانشگاهی دست خواهیم یافت.

انتهای پیام/

ارسال نظر