دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

اسامی پذیرفته شدگان ارشد بدون آزمون دانشگاه علامه طباطبایی اعلام شد

اسامی پذیرفته شدگان ارشد بدون آزمون دانشگاه علامه طباطبایی اعلام شد
اسامی پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون (سهمیه استعداد‌های درخشان) دانشگاه علامه طباطبایی برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد.
کد خبر : 851078

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی اسامی پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون (سهمیه استعداد‌های درخشان) این دانشگاه را برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام کرد.

بر این اساس پذیرفته شدگانی که مایل به استفاده از سهمیه استعداد درخشان قبولی در دانشگاه علامه طباطبایی نیستند، باید فرم انصراف مندرج در سایت ثبت نامی به آدرس azmoon.atu.ac.ir را به دقت تکمیل کنند.

طبق اعلام دانشگاه علامه طباطبایی، حداکثر زمان برای اعلام انصراف از پذیرش انجام شده تا روز اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال جاری است.

دانشگاه علامه طباطبایی تاکید کرد: همچنین اعلام پذیرش داوطلبان به هیچ وجه به منزله پذیرش قطعی نیست. طبق مقررات موجود، تبدیل وضعیت پذیرش اولیه به پذیرش نهایی دانشجویان صرفا پس از تایید سازمان سنجش آموزش کشور و هیات مرکزی گزینش دانشجو صورت خواهد گرفت.

همچنین پذیرفته شدگانی که مایل به استفاده از سهمیه (استعداد درخشان) قبولی در دانشگاه علامه طباطبائی نباشند، مکلف هستند فرم انصراف مندرج در سایت ثبت نامی (azmoon.atu.ac.ir) را به دقت تکمیل کنند

حداکثر زمان برای اعلام انصراف از پذیرش انجام شده داوطلبان تاروز اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال جاری می‌باشد.

در ادامه تاکید شده است؛ با توجه به اطلاع رسانی‌های قبلی و مطابق قوانین و مقررات، پذیرش دانشجویان با احتساب ۴۰ درصد نمره حاصل از ارزیابی گروه آموزشی و ۶۰ درصد معدل کل ۶ نیم سال یا همان رتبه دانشجو در ۲۰ درصد برتر و همچنین با درنظر گرفتن ظرفیت هریک از رشته‌ها انجام شده است.

دانشگاه علامه طباطبایی اعلام کرد؛ پذیرفته شدگان از مراجعه حضوری به دانشگاه خوداری کنند و برای اطلاع از مراحل تحویل مدارک و ثبت نام فقط به اطلاعیه‌های بعدی این اداره در شهریور ماه سال جاری از طریق سایت اصلی دانشگاه علامه طباطبائی توجه نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر