دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

انتخاب رشته بیش از ۸ هزار داوطلب در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۱۴۰۳

انتخاب رشته بیش از ۸ هزار داوطلب در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۱۴۰۳
مدیرکل روابط عمومی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور از ثبت‌نام و انتخاب رشته بیش از ۸ هزار داوطلب در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۱۴۰۳ خبر داد.
کد خبر : 917970

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا،‌ علیرضا کریمیان گفت: ثبت‌نام و انتخاب رشته دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۳ از روز یکشنبه ۲۷ خرداد آغاز شده و تا روز یکشنبه ۳ تیر ادامه خواهد یافت و تاکنون بیش از ۸ هزار نفر برای پذیرش در این دوره‌ها ثبت‌نام کرده‌اند. 

مشاور سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور افزود: دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته هم‌زمان با شروع ثبت‌نام از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان قابل دسترس است و متقاضیانی‌که دارای شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته هستند، می‌توانند در این برنامه پذیرش ثبت‌نام کنند.

وی در مورد متقاضیان رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی نیز، گفت: متقاضیان رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی لازم است برای پذیرش در رشته‌های با آزمون این دانشگاه در درگاه اطلاع رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور ثبت نام نمایند و زمان انتخاب‌رشته برای رشته محل‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی متعاقباً از سوی آن دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد. 

دکتر کریمیان خاطرنشان کرد: آن‌دسته از متقاضیانی‌که علاقه‌مند به پذیرش در رشته‌های پذیرش با سوابق تحصیلی بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی هستند لازم است به درگاه اطلاع‌رسانی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه مذکور مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام اقدام کنند. 

مدیرکل روابط عمومی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور در پایان به داوطلبان توصیه کرد پیش از ثبت‌نام، دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته و اطلاعیه‌های منتشر شده را به دقت مطالعه کنند. 

گفتنی است، بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۱۴۰۳ برای آن‌دسته از مجموعه‌های ثبت‌نامی که پذیرش آنها با آزمون است در روز جمعه ۲ شهریور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته