دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
همایون در نشست خبری:

جنگ غزه یکی از اساسی‌ترین صحنه‌های تاریخ زندگی بشریت را شکل می‌دهد

جنگ غزه یکی از اساسی‌ترین صحنه‌های تاریخ زندگی بشریت را شکل می‌دهد
معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: عملیات طوفان الاقصی و جنگ غزه یکی از اساسی‌ترین صحنه‌های تاریخ زندگی بشریت را شکل می‌دهد و یقین داریم قبل و بعد این عملیات شکل جهان متفاوت خواهد بود.
کد خبر : 880146

به گزارش خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمدهادی همایون، معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی در کنفرانس خبری نخستین همایش بین المللی طوفان الاقصی و غزه روایت‌ها و واقعیت‌ها اظهار کرد: در یکی از مهمترین مقاطع تاریخ زندگی بشر هستیم و در واقع در جدی‌ترین پیچ‌های تاریخی هستیم که موضوع فلسطین به عنوان کلید اسرارآمیز فرج امام زمان (عج) است.

همایون بیان کرد: عملیات طوفان الاقصی و جنگ غزه یکی از اساسی‌ترین صحنه‌های تاریخ زندگی بشریت را شکل می‌دهد و یقین داریم قبل و بعد این عملیات شکل جهان متفاوت خواهد بود.

وی افزود: در حوادث بزرگ تاریخی دانشگاه‌ها باید بتوانند به موقع، دقیق و روشن واکنش خود را انجام دهند، دانشگاه‌ها وظیفه تحلیل و تبیین مسائل را دارند و باید جهاد تبیین صورت دهند.

معاون علوم انسانی وهنر دانشگاه آزاد عنوان کرد: و در این زمینه نوع واکنش رسانه‌ای که به جنگ غزه دارد صورت می‌گیرد اهمیت دارد و بر اساس پیچیدگی موضوع کشور‌های اسلامی باید با هم هماهنگ باشند.

وی ادامه: دانشگاه آزاد اسلامی در واکنش به موضوع جنگ غزه اقدام به برگزاری همایش با نام «همایش بین‌المللی طوفان الاقصی و غزه روایت‌ها و واقعیت» که درواقع مجموعه‌ای از سلسله نشست‌ها خواهد بود که در روز دوشنبه ۶ آذرماه افتتاح خواهد شد.

همایون با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی جریان برخورد و تعامل علمی با حوادث غزه را آغاز خواهد کرد، گفت: این همایش بین‌المللی با همکاری و مشارکت نهادهای علمی ازجمله دانشگاه امام حسین (ع)، دانشگاه امام صادق (ع)، واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی، اندیشکده مقاومت، انجمن علمی تمدن، رسانه‌ها و خبرگزاری‌های داخلی و بین‌المللی برگزار می‌شود.

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی با نظام دانشی ویژه خود که در قالب دانشکدگان شکل گرفته، اقدام به برگزاری این همایش کرده است. سه دانشکدگان «هنر و رسانه»، «فرهنگ و تمدن» و «جامعه و حکمرانی» محوریت برنامه‌ریزی و اجرای این همایش را با دبیری دکتر اکبر نصرالهی رئیس دانشکدگان هنر و رسانه و دانشکده علوم اجتماعی ارتباطات و رسانه دانشگاه آزاد اسلامی برعهده دارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر