دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

فراخوان ثبت تقاضای حضور در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان آغاز شد

فراخوان ثبت تقاضای حضور در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان آغاز شد
متقاضیان شرکت در بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان می‌توانند از هم اکنون نسبت به ثبت تقاضای حضور اقدام کنند.
کد خبر : 879639

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، فرایند ثبت تقاضای حضور در جشنواره بیست و هشتم تئاتر کودک و نوجوان در تارنمای icy.theater.ir آغاز شد.

کارگردانان و متقاضیان حضور در بخش‌های تئاتر خردسال، تئاتر کودک، تئاتر نوجوان، تئاتر خیابانی و مسابقه نمایشنامه نویسی می‌توانند از هم اکنون با تکمیل فرم هر بخش و مطالعه دقیق فراخوان نسبت به ثبت درخواست حضور در جشنواره اقدام کنند.

آخرین مهلت انجام فرایند ثبت تقاضا در بخش‌های تئاتر خردسال، تئاتر کودک، تئاتر نوجوان و تئاتر خیابانی ۵ دی ماه ۱۴۰۲ و آخرین مهلت برای انجام فرایند ثبت تقاضا در بخش مسابقه نمایشنامه نویسی اول دی ماه سال جاری اعلام شده است.

مطابق گاه شمار جشنواره؛ معرفی آثار برگزیده مرحله اول مسابقه نمایشنامه نویسی ۲۵ دی ماه و معرفی آثار برگزیده بخش‌های صحنه‌ای و خیابانی ۵ دی ماه خواهد بود.

بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری امیر مشهدی عباس از ۱ تا ۶ اسفند ماه ۱۴۰۲ در شهر اردکان استان یزد برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته