دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
امیر امیری در گفت‌وگو با آنا:

نمایش رادیویی «کپسول» تولید می‌شود/ یک اجرای کمدی رادیویی

نمایش رادیویی «کپسول» تولید می‌شود  یک اجرای کمدی رادیویی
امیر امیری، نمایشنامه‌نویس از آماده‌سازی متن نمایش «کپسول» به کارگردانی فریبرز صفی برای تبدیل به نمایش رادیویی و صوتی خبر داد.
کد خبر : 878291

به گزارش خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، امیر امیری نمایشنامه نویس که اخیرا نمایش صوتی «عاشقانه میر غضب» را کار کرده بود، اخیرا یک نمایش کمدی دیگر به نام «کپسول» به کارگردانی فریبرز صفی تهیه کنندگی امیر حسین بی ریا و همت شرکت فرهنگی هنری جام سبز آماده کرده و قرار است این کار نیز به صورت صوتی منتشر شود.

امیری در گفت‌وگو با خبرنگار آنا گفت: این نمایش قرار است هفت قسمتی درباره بیماران گسست هویتی باشد. در واقع نیم نگاهی به شرایط جامعه مثل کلاس‌های کنکور، شوخی با ادارات و سایر بخش‌های روزمره زندگی دارد. بنابراین یک وجه کار کمدی و یک وجه سایکودرام است و برای نخستین بار در نمایشی به موضوعات روانشناختی به این گونه پرداخته شده است.

وی با اشاره به اینکه سایر عوامل و بازیگر بخشی‌ از آنها از همان تیم قبلی میرغضب انتخاب شده‌اند، گفت: با توجه به اینکه عاشقانه میرغضب مورد اقبال مردم قرار گرفت، این کار هم به صورت رادیویی تولید می‌شود.

امیری با بیان اینکه تا به حال کمدی مستقل کار نکرده، گفت: تا به حال هر چه متن کار کردم درام بوده اما این کار وجهه کمدی دارد .

وی در پایان گفت: کار در حال حاضر در مرحله انتخاب بازیگر است، اگر اتفاقی نیفتد و خوب پیش برود، در آبان ماه ضبط خواهد شد. در ادامه فعالیت با موسسه جام سبز احتمالا یک نمایشنامه خوانی و اجرا نیز برای عاشقانه میرغضب طراحی خواهیم داشت که در طول چند ماه باقی مانده سال یا در اردیبهشت سال آتی اجرا شود .

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته