دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
29 مهر 1402 - 17:53

نعیم قاسم: دشمنان مقاومت به نابودی نزدیک می‌شوند

نعیم قاسم: دشمنان مقاومت به نابودی نزدیک می‌شوند
دبیر کل حزب الله لبنان با بیان اینکه حملات دشمنان به غیرنظامیان، بدون پاسخ نخواهد ماند، گفت که حزب الله در قلب جنگ با رژیم صهیونیستی قرار دارد.
کد خبر : 874460

به گزارش گروه جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله لبنان امروز شنبه تأکید کرد که دشمنان مقاومت، به شدت از توانمندی‌های آن واهمه دارند و به همین دلیل در مسیر نابودی گام برمی‌دارند.

قاسم با بیان اینکه حملات دشمنان مقاومت به غیرنظامیان، بدون پاسخ نخواهد ماند، گفت: کشورهای غربی از جنایات و کشتار رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند و آنان نیز در این مسئله شریک هستند.

به گزارش شبکه المیادین، وی با تأکید بر لزوم مقابله با رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: ما امروز در قلب جنگ قرار داریم. ما بر اساس دیدگاه خود، «با دشمن صهیونیستی» مقابله خواهیم کرد تا فلسطین و قدس آزاد شود.

حزب الله: احتمال گسترش درگیری وجود دارد

معاون دبیر کل حزب الله با اشاره به اینکه غربی‌ها از صدور هرگونه قطعنامه‌ در محکومیت جنایات صهیونیست‌ها ممانعت می‌کنند، خاطر نشان کرد: اسرائیل کشتار جمعی و نابودی هدفمند غیر نظامیان را در پیش گرفته است. آمریکا نیز باید بداند که نتایج این مسئله را خواهد دید.

قاسم ادامه داد: اگر لازم به مداخله بیشتر ما باشد، این کار را انجام خواهیم داد. آنچه هم اکنون در جنوب «لبنان» انجام می‌دهیم، مرحله‌ای است که با مقابله «با دشمن صهیونیستی» همخوانی دارد، ولی اگر دشمن، بیشتر مداخله کند، درگیری گسترش پیدا خواهد کرد.

منابع اسرائیلی هم امروز از تبادل آتش بین حزب الله و نظامیان رژیم صهیونیستی در مرزهای شمالی فلسطین اشغالی خبر دادند.

شبکه ۱۴ رژیم صهیونیستی اما خبر داد که حزب الله چندین موشک ضد زره نیز به سمت شهرک «حانیتا» شلیک کرده است.

به دنبال حملات موشکی حزب الله به شمال فلسطین اشغالی، صهیونیستها از بیم تلفات، در حال تخلیه شهرکهای مرزی هستند.منابع صهیونیستی روز گذشته خبر دادند که تا کنون ۲۷ هزار شهرک‌نشین از ۲۸ شهرک واقع در مرزهای فلسطین اشغالی و لبنان خارج شده‌اند.

رئیس شهرک مرزی صهیونیستی در همین رابطه گفت: حزب الله هر کاری که می‌خواهد با ما انجام می‌دهد. ما در حال تخلیه شهرکها هستیم، ولی در طرف دیگر (مرز)، زندگی به صورت عادی در جریان است.

انتهای پیام/

ارسال نظر