دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
به همت شهر سرود مآوا؛

نماهنگ «مدرسه فرشتگان» تولید شد

نماهنگ «مدرسه فرشتگان» تولید شد
نماهنگ «مدرسه فرشتگان» با حضور کودکان بهزیستی از سوی شهر سرود مرکز آوای انقلاب اسلامی «مأوا» تولید شد.
کد خبر : 873019

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، پس از پروژه موفق «وارث نون حلال» با گروه «فرزندان شهدا» این‌بار شهر سرود مرکز آوای انقلاب اسلامی (مأوا) به سراغ استعداد‌های کودکانِ تحت پوشش بهزیستی به عنوان شهروندان درجه یک شهر سرود رفت تا نماهنگی را تحت عنوان «مدرسه فرشتگان» با رویکرد آغاز سال تحصیلی جدید و محوریت حضور تمامی فرزندان ایران عزیز در کلاس‌های درس تولید کند.

مراحل آماده سازی و پیش تولید این نماهنگ از شهریور ماه ۱۴۰۲ آغاز شد و با حضور یافتن تیم استعداد یابی شهر سرود در سازمان بهزیستی کشور کودکان مستعد و توانمند در این عرصه شناسایی شدند و پس از آن صدا سازی و تمرینات لازم برای این عزیزان انجام شد.

«مدرسه فرشتگان» اثری است متفاوت و دل نشین با کودکانی که معلولیت، محدودیتی برایشان نساخته و شاهد حضورشان در نماهنگی با قالب فانتزی و شاد خواهیم بود.

نماهنگ «مدرسه فرشتگان» به همت شهر سرود مرکز آوای انقلاب اسلامی (مأوا) و همکاری سازمان بهزیستی با حضور افتخاری «کودکان و نوجوانان بهزیستی» و همراهی گروه «سرود میثاق تهران» به سرپرستی «محمدرضا نیازی» با شعری از «مهدی استخر» اهنگسازی و تنظیم «احسان جوادی» کارگردانی «مهران علوی» و تهیه کنندگی «سعید عبدی» در حال تولید است.

این نماهنگ زیبا پاییز ۱۴۰۲ تقدیم به نگاه مخاطبین همیشه همراه شهر سرود می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته