دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
07 فروردين 1402 - 09:39
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران:

تأمین و تنظیم بازار میوه شب عید وضع خوبی نداشت

تأمین و تنظیم بازار میوه شب عید وضع خوبی نداشت
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در گزارشی به رئیس سازمان تعزیرات گفت: یکی از حوزه‌های ورود این سازمان تعزیرات در بازار شب عید، موضوع میوه و تره بار بود که میوه از نظر تأمین و تنظیم بازار وضع خوبی نداشت.
کد خبر : 839157

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، فرزاد آقایی روز دوشنبه در قرارگاه گشت‌های مشترک طرح نوروز و ماه مبارک رمضان، افزود: یکی از حوزه‌های ورود سازمان تعزیرات حکومتی در بازار شب عید، موضوع میوه و تره بار بود که میوه از نظر تأمین و تنظیم بازار وضع خوبی نداشت.

آقایی با بیان اینکه میوه در میدان ارزان‌تر از قیمت تنظیم بازاری بود، اظهارداشت: روسای شعب با توجه به نارضایتی مردم به صورت شبانه‌روزی در میادین تره و بار مستقر شدند و سعی کردیم میوه باکیفیت و قیمت مناسب به دست مردم برسد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران، تعطیلی میدان تره و بار را از دیگر دلایل ایجاد اختلال در قیمت‌ها و توزیع میوه‌ها دانست و گفت: با باز شدن میادین میوه و تره بار و نظارت تعزیرات حکومتی، امیدواریم در چند روز آینده مشکلی در این زمینه نداشته باشیم.

آقایی رویکرد تعزیرات در این طرح را پیشگیرانه عنوان کرد و افزود: طرح توزیع گوشت تنظیم بازار برای نخستین بار در میدان بهمن تهران با نظارت سازمان تعزیرات حکومتی باعث کاهش ۳۰ تا ۴۰ هزار تومانی قیمت این کالا شد.

به گفته آقایی، پایانه‌ها، فرودگاه و راه‌آهن از دیگر نقاط تمرکز تعزیرات حکومتی در ایام عید است که با همکاری دادستانی اقدامات خوبی برای برخورد با دلالان فروش بلیت انجام شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر