دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

رادیو نمایش مسابقه مجازی کتابخوانی برگزار می‌کند

مسابقه کتابخوانی «دانایی توانایی» به همت رادیو نمایش و به شکل مجازی برگزار می‌شود.
کد خبر : 478715
رادیو-نمایش.jpg

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، رادیو نمایش با همکاری وزارت آموزش و پرورش به صورت مجازی در برنامه رادیویی «دانایی توانایی» مسابقه کتابخوانی برگزار می‌کند.


در این برنامه کتاب «جام جهانی در جوادیه» نوشته داود امیریان از انتشارات قدیانی که از کتاب‌های برگزیده جشنواره «دانایی توانایی» معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش است با صدای میرطاهر مظلومی برای دانش‌آموزان بازخوانی خواهد شد.


بر این اساس دانش‌آموزان علاقه‌مند در پایان هر برنامه می‌توانند برای شرکت در مسابقه کتابخوانی با مراجعه به سایت https://radionamayesh.ir/ و ثبت نام در سامانه نقش در این مسابقه شرکت کنند که در نهایت به دانش‌آموزان برگزیده، جوایزی اهدا خواهد شد.


برنامه رادیویی «دانایی توانایی» به تهیه‌کنندگی اشرف‌السادات اشرف‌نژاد و نویسندگی سهیلا خدادادی و با همکاری آموزش و پرورش از تاریخ دوم تا شانزدهم فروردین ماه سال ۱۳۹۹ هر روز ساعت ۱۴ از رادیو نمایش بر روی موج اف ام ردیف صد وهفت و نیم مگاهرتز پخش می‌شود.


بر اساس این خبر، این برنامه جشنواره ای برای کتاب خواندن است که هر سال با معرفی 50 عنوان کتاب برجسته در سراسر مدارس ایران برگزار می‌شود.


انتهای پیام /4143/


انتهای پیام/

ارسال نظر