دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

اژه‌ای: کشور بدون علم متکی به ایمان پیشرفت نخواهد کرد

اژه‌ای: کشور بدون علم متکی به ایمان پیشرفت نخواهد کرد
رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه کشور بدون علم متکی به ایمان پیشرفت نخواهد کرد، گفت: امروز ایران به علم و ایمان برای تعالی و رسیدن به کمال و اجرای قوانین و مقررات الهی و آموزه‌های دینی نیازمند است.
کد خبر : 880314

به گزارش خبرنگار دفاعی و امنیتی خبرگزاری علم و فناوری آنا،حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضاییه در نشست سراسری ۳۰ هزار نفری جبهه علمی و فرهنگی بسیج اساتید کشور اظهار کرد: غزه عزیز و مظلوم امروز با روحیه جهادی و بسیجی و با اتکای به خدای بزرگ در مقابل تمام مستکبرین عالم ایستاده است؛ مقاومت می‌کند، شهید و مجروح می‌دهد.

وی گفت: جنایت امروز مستکبرین و در راس آن آمریکا کم سابقه است. مردم فلسطین ایستاده‌اند.

رئیس قوه قضاییه بیان کرد: قدرت بازدارنده امروز جمهوری اسلامی ایران بر اثر تولید قدرتی است که ایجاد کرده و می‌تواند در مقابل همه دشمنان بازدارندگی داشته باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای با بیان اینکه بعضی ناهنجاری‌ها و بی‌عفتی‌ها و مفاسد اقتصادی که می‌بینم دشمن به این‌ها دل بسته است، افزود: دشمن می‌داند اقدام نظامی دیگر کارساز نیست و اگر بزند می‌خورد. دشمن به اینکه نسل جوان ما را به ارزش‌های دینی بی‌تفاوت و کم تفاوت کند دل بسته است.

رئیس عدلیه با بیان اینکه امروز ما باید یک کیفرخواست متقن و محکم برای همه جنایت‌های اسراییل و حامیان او بنویسیم، تاکید کرد: این رژیم غاصب صهیونیستی دهه‌هاست مردم مظلوم فلسطین را به اشکال مختلف شکنجه می‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای گفت: جنایت‌های رژیم صهیونیستی از سال ۱۹۳۷ را مطالعه کنید. حدود ۵۰ اقدام جنایتکارانه فقط در سال ۱۹۴۸ علیه مردم فلسطین انجام شده است. تجاوز به غزه برای امروز نیست، این همه کودک کشی و بمبی که ریخته‌اند بی‌سابقه است. این جنایات را شما حقوقدان‌ها بنویسید و کمک کنید. ان‌شاالله یک دادگاه بین‌المللی اسلامی تشکیل بدهیم و همه این‌ها را محاکمه کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای گفت: ناهنجاری‌ها و بی‌عفتی‌ها محل سرمایه‌گذاری دشمن شده است؛ نیروی انتظامی، وزارت کشور و دستگاه امنیتی و اطلاعاتی مسائل پشت پرده را کشف و به دستگاه قضایی معرفی کنند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر