دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

سرلشکر باقری: تلاش پرستاران نیروهای مسلح در مبارزه با کرونا جزو افتخارات کشور است

سرلشکر باقری: تلاش پرستاران نیروهای مسلح در مبارزه با کرونا جزو افتخارات کشور است
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، نوشت: تلاش و مجاهدت بی‌دریغ پرستاران نیروهای مسلح همگام با سایر گروه‌های پزشکی و پیراپزشکی در خط اول مبارزه همه‌گیری بیماری کرونا و تقدیم ده‌ها شهید همچون نشانی پرفروغ بر سینه افتخارات کشورمان می‌درخشد.
کد خبر : 879665

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار با صدور پیامی این روز را تبریک گفت.

در این پیام آمده است: بیست و هشتم آبان ماه ۱۴۰۲ مصادف با سالروز میلاد نورانی و با سعادت حضرت زینب کبری(س)و روز پرستار را به جامعه خدوم پرستاری ایران اسلامی به ویژه پرستاران ارجمند و پرتلاش نیروهای مسلح تبریک عرض می‌نمایم.

این پیام می‌افزاید: پرستاری در فرهنگ ایرانی و اسلامی جایگاه بسیار رفیعی دارد و جامعه پرستاری، مجموعه‌ای متخصص، توانمند و پویا با هدفی مقدس، سرشار از محبت به نوع انسان و شیفته خدمت است و بی‌شک، نامگذاری این روز فرخنده به عنوان روز پرستار، ادای احترام به فرشتگان زمینی است که خدمت به خلق را بزرگترین افتخار خود می‌داند و به واسطه این افتخار به دنبال کسب رضای الهی هستند.

این پیام همچنین ادامهمی‌دهد: پیشینه درخشان ارائه خدمات مخلصانه جامعه پرستاری در سال‌های پرافتخار حماسه دفاع مقدس و شهادت صدها نفر از گروه پرستاری در این راه. همچنین؛ تلاش و مجاهدت بی‌دریغ پرستاران نیروهای مسلح همگام با سایر گروه‌های پزشکی و پیراپزشکی در خط اول مبارزه همه‌گیری بیماری کرونا و تقدیم ده‌ها شهید همچون نشانی پرفروغ بر سینه افتخارات کشورمان می‌درخشد.

درانتهای این پیام آمده است: روز پرستار فرصت مغتنمی است که از خدمات مجاهدت‌های بی‌بدیل این گروه از کارکنان زحمتکش و جان‌برکف نیروهای مسلح و نیز از خانواده‌های این عزیزان در همراهی و همدلی با این جهادگران عرصه سلامت در برهه‌های حساس و پیچیده مراقبت‌های درمانی تشکر و قدردانی نمایم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته