دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
22 آبان 1402 - 09:57

سازمان برنامه به تادیه بدهی دولت بابت تسهیلات مکلف شد

سازمان برنامه به تادیه بدهی دولت بابت تسهیلات مکلف شد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی سازمان برنامه را موظف کردند نحوه و میزان تادیه بدهی دولت بابت تسهیلات برعهده دولت را به صورت سالانه در جدول لوایح بودجه سنواتی درج کند.
کد خبر : 878699

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، نمایندگان در نشست علنی صبح امروز (دوشنبه، 22 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزئیات لایحه برنامه هفتم توسعه، با تصویب تبصره یک بند ت ماده 18 این لایحه، سازمان برنامه را موظف کردند نحوه و میزان تادیه بدهی دولت بابت تسهیلات برعهده دولت را به صورت سالانه در جدول لوایح بودجه سنواتی درج کند.

در تبصره یک بند ت ماده 18 این لایحه آمده است: سازمان موظف است نحوه و میزان تأدیه بدهی دولت بابت تسهیلات بر عهده دولت را به صورت سالانه در جدول لوایح بودجه سنواتی درج نماید.

همچنین نمایندگان بند ت ماده 20 لایحه برنامه هفتم توسعه را با 191 رأی موافق، یک رأی مخالف و 9 رأی ممتنع از مجموع 223 نماینده حاضر در جلسه به تصویب رساندند.

در بند ت ماده 20 این لایحه آمده است: صدور مفاصا حساب توسط سازمان تأمین اجتماعی برای حق بیمه کارکنان شاغل در دوران بهره برداری در قراردادهای مشارکت مشمول حکم ماده (40) قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقاء نظام مالی کشور مصوب  1394/2/1 می باشد.

همچنین بند پ ماده 20 این لایحه حذف شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته