دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
20 آبان 1402 - 09:54

یورش اشغالگران به کرانه باختری و بازداشت گسترده فلسطینی‌ها

یورش اشغالگران به کرانه باختری و بازداشت گسترده فلسطینی‌ها
نظامیان صهیونیست برای تحت‌الشعاع قرار دادن شکست‌های خود درنبرد زمینی غزه حملات علیه مناطق مختلف کرانه باختری را تشدید کرده‌اند.
کد خبر : 878194

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، اشغالگران صهیونیست مانند روزهای گذشته حملاتی را علیه مناطق مختلف کرانه باختری انجام دادند به طوری که ساعاتی قبل به منطقه عناتا واقع در شمال شرق قدس اشغالی یورش بردند.

شبکه الجزیره نیز گزارش داد که نیروهای فلسطینی به‌صورت گسترده به سمت اشغالگران متجاوز در جریان حمله آن‌ها به منطقه سیله الظهر واقع در جنوب جنین در کرانه باختری شلیک کرده‌اند.

نظامیان صهیونیست همچنین به منطقه بیت فجار واقع در جنوب شهر بیت لحم حمله کرده و تعدادی از اسرای فلسطینی را که پیش‌ازاین آزادشده بودند مجدداً بازداشت کردند. اردوگاه الجلزون واقع در شمال رام الله نیز شاهد یورش نظامیان صهیونیست بود.

نیروهای مقاومت فلسطین عناصر اشغالگر را در جریان یورش آن‌ها به شهر رام الله هدف قراردادند.

ارتش رژیم صهیونیستی از چند روز قبل تلاش کرده برای تحت‌الشعاع قرار دادن شکست‌های خود درنبرد زمینی با نیروهای مقاومت و همچنین افزایش تعداد اسرای فلسطینی به مناطق مختلف کرانه باختری یورش برده و بدون هیچ دلیلی تعداد زیادی از فلسطینی‌های این مناطق را بازداشت کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته