دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
29 مهر 1402 - 09:52

یورش شبانه نظامیان صهیونیست به کرانه باختری/ ده‌ها فلسطینی بازداشت شدند

یورش شبانه نظامیان صهیونیست به کرانه باختری  ده‌ها فلسطینی بازداشت شدند
نظامیان صهیونیست با یورش شبانه به مناطق مختلف کرانه باختری، شمار زیادی از فلسطینیان را بازداشت کردند.
کد خبر : 874295

به گزارش گروه جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا به نقل از شهاب، منابع خبری بامداد شنبه گزارش دادند، نظامیان صهیونیست با یورش به مناطق مختلف کرانه باختری دست به بازداشت گسترده فلسطینیان زدند.

نظامیان صهیونیست به شهرک‌های بیتا، برقه، قصره، یتما و اردوگاه بلاطه در نابلس، شهرک رنتیس واقع در رام الله، شهر اریحا و البیره و اردوگاه عقبه جبر یورش بردند.

بر اساس این گزارش، در جریان درگیری بین نظامیان صهیونیست و فلسطینیان در شهر اریحا یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست شهید شد.

این گزارش می‌افزاید، در اردوگاه عقبه جبر واقع در کرانه باختری نیز چهار فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست زخمی شدند.

پیش‌تر وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرده بود که از آغاز حملات اخیر رژیم صهیونیستی به غزه، ۸۳ فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در کرانه باختری و قدس اشغالی شهید شدند.

این در حالی است که منابع خبری روز جمعه گزارش دادند که حملات اخیر رژیم صهیونیستی به «خان یونس» واقع در جنوب نوار غزه بیش از ۲۰ شهید و ده‌ها مجروح بر جای گذاشته است.

خبرگزاری شهاب، تعداد شهدای این حملات را ۲۲ نفر و بیش از ۷۰ زخمی اعلام کرد.

 نیرو‌های مقاومت فلسطین از شنبه ۱۵ مهرماه برابر با ۷ اکتبر ۲۰۲۳ عملیات همه جانبه و بی نظیری با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی آغاز کرده‌اند.

با آغاز عملیات و حملات نیرو‌های مقاومت فلسطین فقط در ۲۰ دقیقه، ۵ هزار راکت به سمت مواضع صهیونیست‌ها روانه شد و هم‌زمان با آن پاراگلایدر‌های حماس بر فراز سرزمین‌های اشغالی به پرواز درآمدند تا آسمان برای اشغالگران ناامن‌تر از همیشه شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته