دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
در پی جنایت شب گذشته رژیم صهیونیستی؛

دفتر تحکیم وحدت به سردار قاآنی نامه نوشت

دفتر تحکیم وحدت به سردار قاآنی نامه نوشت
به دنبال جنایت شب گذشته رژیم صهیونیستی در بیمارستان «المعمدانی»، اتحادیه دفتر تحکیم وحدت به سردار قاآنی، فرمانده سپاه قدس نامه نوشت.
کد خبر : 873917

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، به دنبال جنایت شب گذشته رژیم صهیونیستی در بیمارستان «المعمدانی»، اتحادیه دفتر تحکیم وحدت به سردار قاآنی، فرمانده سپاه قدس نامه نوشت که متن این نامه را در ادامه می‌خوانید.

در ابتدای این نامه آمده است: امروز دفاع از مردم غزه، دفاع از حریم است آنچه این روز‌ها در حملات رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه صورت می‌گیرد فاجعه انسانی است؛ مادران و کودکان به خاک و خون کشیده می‌شوند و شهروندان از خانه و کاشانه خود آواره می‌گردند. شهروندانی که سال‌هاست از دیار خود رانده شده و نوید بازگشت به خانه خود را به کودکانشان داده بودند، اینک با آتش گلوله پاسخ اطفالشان را می‌دهند.

در بخش دیگری از این نامه تصریح شده است: بمباران بیمارستان «المعدانی» در غزه و به شهادت رسیدن بیش از ۱۰۰۰ نفر از مردم بی‌گناه نهایت وحشی‌گری و تکمیل‌کننده جنایات اخیر بوده. این جنایت هولناک نشانگر قصد قتل‌عام و نسل‌کشی رژیم سفاک صهیونیستی است.

دفتر تحکیم وحدت در بخش پایانی این نامه خطاب به سردار قاآنی تأکید کرده است: سردار قاآنی! اتحادیه دفتر تحکیم وحدت پس از تسلیت به محضر حضرت، ولی‌عصر (عج) و رهبر عزیز‌تر از جانمان، اعلام ولی‌دارد که نمی‌توان چنین جنایاتی را دید، اما سکوت کرد و کاری نکرد. راهی جز مقابله مستقیم با رژیم صهیونیستی و اعزام نیرو به غزه نمانده است.

جنایات صهیونیست‌ها در غزه در حالی وارد دوازدهمین روز خود شده که شب گذشته یک نمونه دیگر از حقوق بشر صهیونیستی با بمباران وحشیانه بیمارستان المعمدانی غزه و به خاک و خون کشیده شدن مجروحان بستری و مردم پناه برده به آنجا دوباره به نمایش درآمد، جنایتی که کشور‌های غربی همچون آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان با تمام توان از اسراییل حمایت کردند.

اشغالگران صهیونیست سه‌شنبه در اقدامی جنایت‌کارانه با بمباران بیمارستان المعمدانی غزه بیش از ۵۰۰ فلسطینی را به شهادت رساندند.

شمار شهدای غزه از آغاز نبرد طوفان الاقصی تا این لحظه به ۳ هزار و ۲۰۰ نفر رسیده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته