دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

سرلشکر باقری: سازمان‌های بین‌المللی با سکوت خود رژیم خونریز صهیونیستی را همراهی نکنند

سرلشکر باقری: سازمان‌های بین‌المللی با سکوت خود رژیم خونریز صهیونیستی را همراهی نکنند
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به جنایت‌ اخیر صهیونیست‌ها در غزه خطاب به سازمان‌های بین‌المللی نوشت: امروز سکوت یا بسنده کردن به صدور یک بیانیه دیپلماتیک، همراهی و همسویی با رژیم خونریز صهیونیستی است.
کد خبر : 873816

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به یک بیمارستان در غزه و به شهادت رساندن جمع زیادی از زنان و کودکان بی‌گناه پیام تسلیتی صادر کرد.

در این بیانیه ضمن آمده است: حمله وحشیانه روز گذشته ارتش رژیم صهیونیستی به بیمارستانی در شهر غزه، که به شهادت بیش از صدها نفر انسان بی‌گناه منجر شد را به ملّت فلسطین، امّت اسلامی و آزادگان جهان تسلیت می گویم.
رژیم اشغالگر قدس که با تحمل شکست خفت بار و غیر قابل ترمیم عملیات طوفان الاقصی، در شوک مرگ‌بار فرو رفته و تارهای عنکبوتی خود را سست‌تر و لرزان‌تر از هر زمانی احساس کرده، در سلسله اقداماتی جنون آمیز، حمله هوایی و موشکی به مناطق مسکونی غزه را آغاز کرده تا شاید اقتدار پوشالی خود را بازسازی کند، اما برای ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین که کشتار وحشیانه صبرا و شتیلا را در خاطر دارند، تکرار این جنایات نخواهد توانست در عزم مجاهدان و مردم فلسطین برای پایان دادن به ٧ دهه اشغالگری خدشه ای وارد کند.

دراین بیانیه تاکید شده است:  نهادهای حقوق بشری و سازمان های بین‌المللی باید به سکوت خود در قبال این فجایع انسانی،پایان داده و مانع از تداوم این نسل‌کشی شوند. 

 رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در این بیانیه خواستار محاکمه سران رژیم صهیونیستی شد و گفت: سازمان ملل متحد باید با برگزاری نشست فوق‌العاده، این جنایات جنگی را متوقف کند.دولت های اسلامی هم باید با بسیج امکانات و اقدامات خود، مانع از این نسل کشی دیوانه‌وار شوند و نسبت به فراهم کردن شرایط مداوای چندین هزار مجروحان این جنایت که غالبا از زنان و کودکان بوده‌اند، اقدام عاجل صورت دهند.

به گفته سردار باقری، جمهوری اسلامی ایران مانند گذشته آماده پذیرش مجروحان و اعزام گروه‌های امدادی و درمانی است و  گونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی عنوان کردند، اگر این وحشی گری ها تداوم یابد، امت اسلامی و نیروهای مقاومت بی تاب شده و کسی نخواهد توانست جلوی آنها را بگیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر