دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
24 مهر 1402 - 12:57
کمیسیون فرهنگی مجلس در نامه‌ای خواستار شد؛

پیگیری و اعمال شدیدترین مجازات‌ها برای عاملان قتل داریوش مهرجویی

پیگیری و اعمال شدیدترین مجازات‌ها برای عاملان قتل داریوش مهرجویی
کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن جنایت قتل مهرجویی و همسرش، درخواست پیگیری و اعمال شدیدترین مجازات‌ها را به لحاظ ارتکاب قتل و همچنین جریحه‌د‍‌ار کردن عواطف جامعه را دارد.
کد خبر : 873425

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی  ضمن محکوم کردن جنایت قتل مهرجویی و همسرش، از مسئولان محترم قوه قضائیه مجدانه در خواست پیگیری و اعمال شدیدترین مجازات‌ها را به لحاظ ارتکاب قتل و همچنین جریحه‌د‍‌ار کردن عواطف جامعه را دارد. متن نامه به شرح ذیل است.

«بقاء مختص ذات اقدس است»

خبر ناگهانی به قتل رسیدن زوج هنرمند کشورمان مرحوم جناب آقای داریوش مهرجویی و سرکار خانم وحیده محمدی‌فر سبب تاسف و تاثر شدید گردید این هنرمند کشورمان در دوران عمر خود به توسعه سینما کمک‌های موثری داشته است.

کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی  ضمن محکوم کردن این جنایت، از مسئولان محترم قوه قضائیه مجدانه درخواست پیگیری و اعمال شدیدترین مجازات‌ها را به لحاظ ارتکاب قتل و همچنین جریحه‌د‍‌ار کردن عواطف جامعه را دارد.

ازدرگاه خداوند رحمان برای این هنرمند سفر کرده طلب رحمت و مغفرت و برای بازماندگان ایشان و جامعه سینمایی کشور تسلی خاطر خواستار است.

انتهای پیام/

ارسال نظر