دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
20 مهر 1402 - 13:32

متکی: حضور همه اقشار در فهرست‌های انتخاباتی زمینه‌ساز مشارکت بالای مردم خواهد شد

متکی: حضور همه اقشار در فهرست‌های انتخاباتی زمینه‌ساز مشارکت بالای مردم خواهد شد
سخنگوی شورای وحدت گفت: حضور همه اقشار در فهرست‌های انتخاباتی، موجب نشاط و امیدآفرینی در فرایند انتخابات و همچنین زمینه‌ساز مشارکت بالای مردم خواهد بود.
کد خبر : 872871

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، منوچهر متکی سخنگوی شورای وحدت در نشست هیئت‌عالی شورای وحدت نیرو‌های انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه قدرت و تحرک در کار تشکیلاتی، رمز موفقیت هر فعالیت سیاسی و انتخاباتی است، اظهار کرد: ما معتقدیم حضور همه اقشار در فهرست‌های انتخاباتی، چه در تهران و چه در استان‌ها، موجب نشاط و امیدآفرینی در فرایند انتخابات و همچنین زمینه‌ساز مشارکت بالای مردم خواهد بود.

وی در ادامه از حضور نمایندگان کارگران، ورزشکاران، هنرمندان، جوانان، دانشگاهیان، اصناف و بانوان در فهرست شورای وحدت خبر داد.

سخنگوی شورای وحدت افزود: ما بر این مسئله اصرار داریم که در یک کار جمعی و تشکیلاتی، به میدان آوردن ظرفیت همه گروه‌ها و اقشار یک راهبرد دوراندیشانه و شیوه‌ای عالمانه و حرفه‌ای است.

متکی تاکید کرد: معتقدیم خرد جمعی هنگامی محقق می‌شود که همه نیرو‌ها و افکار را به میدان عمل و رقابت وارد کنیم و از ظرفیت آن‌ها به نحو شایسته بهره‌مند شویم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته