دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
18 مهر 1402 - 20:10

وزیر علوم درباره وضعیت آموزش کشور به شورای‌ انقلاب فرهنگی گزارش داد

وزیر علوم درباره وضعیت آموزش کشور به شورای‌ انقلاب فرهنگی گزارش داد
در جلسه شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی که عصر امروز به ریاست رئیس‌جمهور برگزار شد، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گزارشی تفصیلی از اقدامات این وزارتخانه در حوزه آموزش، پژوهش و فناوری ارائه کرد.
کد خبر : 872621

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، شورای عالی انقلاب فرهنگی به درخواست وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مقرر کرد که نیازهای این وزارتخانه به سیاست‌گذاری، در بخش‌های مختلف از جمله آمایش سرزمینی و آئین‌نامه ارتقا، در ستاد علم و فناوری بررسی و مورد تصویب قرار گیرد.

در جلسه شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی که عصر سه‌شنبه به ریاست حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گزارشی تفصیلی از اقدامات این وزارتخانه در حوزه آموزش، پژوهش و فناوری ارائه کرد و در ادامه، ۱۷ نفر از اعضای این شورا ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده نظرات خود را درباره گزارش ارائه شده بیان کردند.

در این جلسه همچنین بنا به درخواست وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مقرر شد نیازهای این وزارتخانه به سیاست‌گذاری در بخش‌های مختلف از جمله آمایش سرزمینی و آئین‌نامه ارتقا، در ستاد علم و فناوری بررسی و مورد تصویب قرار گیرد و مقرر شد نتیجه آن به شورای عالی انقلاب فرهنگی گزارش شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر