دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
16 مهر 1402 - 11:28
امروز برگزار می‌شود؛

جلسه فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی درباره تحولات فلسطین

جلسه فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی درباره تحولات فلسطین
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از برگزاری نشست فوق‌العاده این کمیسیون درباره تحولات اخیر در فلسطین خبر داد.
کد خبر : 872057

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، ابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تشکیل جلسه فوق العاده کمیسیون امنیت ملی در ظهر امروز درباره تحولات اخیر فلسطین و منطقه خبر داد و بیان کرد: این جلسه با حضور مسئولان دستگاه‌های مربوط و نماینده جهاد اسلامی تشکیل می‌شود.

به گزارش آنا، رزمندگان مقاومت فلسطین از صبح روز شنبه عملیات همه جانبه و بی نظیر خود را از غزه (جنوب) علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی آغاز کرده اند؛ عملیاتی که در عمر ۷۵ ساله اشغالگران غاصب نظیر نداشته و صهیونیست‌ها را در شوک فرو برده است.

عملیات همه جانبه و پیچیده مقاومت فلسطین در سرزمین‌های اشغالی از غزه آغاز شده و اخبار غیررسمی حکایت از آماده شدن گروه‌های مقاومت در کرانه باختری و سراسر سرزمین‌های اشغالی علیه صهیونیست‌ها حکایت دارد.

اسارت ده‌ها نظامی صهیونیست و اعلام آن از سوی حماس و تأیید آن از سوی منابع صهیونیستی فقط در طول سه ساعت اولیه عملیات از دیگر رویداد‌های مهم عملیات بی نظیر رزمندگان فلسطینی است. با آغاز حمله همه جانبه رزمندگان مقاومت ارتش فلسطین به مواضع صهیونیست‌ها در سرزمین‌های اشغالی، ارتش این رژیم صهیونیستی نظامیان ذخیره خود را فراخواند.

انتهای پیام/

ارسال نظر