دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
05 مهر 1402 - 18:54

آیت‌الله جنتی: اجلاس خبرگان بدون نقطه ضعف برگزار شد

آیت‌الله جنتی: اجلاس خبرگان بدون نقطه ضعف برگزار شد
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: هرچه به اجلاس خبرگان از ابتدا تا پایان نگاه کنیم، نقطه‌ضعفی در آن نمی‌بینیم و با نقطه قوت‌هایی که دارد مواجه هستیم.
کد خبر : 870263

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، آیت‌الله احمد جنتی، رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: هرچه به اجلاس خبرگان از ابتدا تا پایان نگاه کنیم، نقطه‌ضعفی در آن نمی‌بینیم و با نقطه قوت‌هایی که دارد مواجه هستیم.

آیت‌الله جنتی در سخنرانی اختتامیه اجلاس مجلس خبرگان رهبری خطاب به اعضای این مجلس، اظهار کرد: حضور مستمر و مجدانه شما در این اجلاس باعث شد یک اجلاس منحصربه‌فرد برگزار شود. اعضای حاضر در این اجلاس به اجتهاد مشهور هستند و هرچه به این اجلاس از ابتدا تا پایان نگاه کنیم، نقطه‌ضعفی در آن نمی‌بینیم، بلکه نقطه قوت‌هایی را می‌بینیم که در آن وجود دارد.

او افزود: همه همت اعضای این مجلس رسیدن به حق و دفاع از آن است که جای تشکر و تقدیر دارد. آرزو داریم که خدا توفیق دهد تا ما به جایی برسیم که گذشتگان ما رسیدند؛ یعنی شهادت در راه خدا که آرزوی ما است.

رئیس مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: امیدوارم خداوند مقام معظم رهبری را تا ظهور حضرت ولی‌عصر مستدام بدارد و مردم را از برکات وجود ایشان بهره‌مند سازد. امیدوارم ما روزی که ظهور حضرت ولی‌عصر انجام می‌شود باشیم و در رکاب ایشان به شهادت برسیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر