دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
17 خرداد 1402 - 13:07
رئیس سازمان استخدامی و اداری:

هیئت تطبیق مجلس پیشنهاد دورکاری کارمندان پس از ساعت ۱۳ را رد کرد

هیئت تطبیق مجلس پیشنهاد دورکاری کارمندان پس از ساعت ۱۳ را رد کرد
رئیس سازمان استخدامی و اداری گفت: هیئت تطبیق مجلس پیشنهاد دورکاری کارمندان پس از ساعت ۱۳ را رد کرد.
کد خبر : 851334

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، میثم لطیفی رئیس سازمان استخدامی و اداری امروز (چهارشنبه ۱۷ خرداد) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران،گفت: هیئت تطبیق مجلس پیشنهاد دورکاری ادارات پس از ساعت ۱۳ را رد کرد.

وی افزود: پیشنهاد ما این بود که بعد از ساعت ۱۳ بعد از ظهر در دستگاه‌هایی که در تهران هستند به صورت دورکاری باشند و هیأت تطبیق مجلس آن را رد کرد. الان هم پیشنهاد ما همین است، چون در بخش اختیارات دستگاه‌های اجرایی است.

رئیس سازمان استخدامی و اداری تاکید کرد: مسئله انرژی برای ما بسیار جدی است و باید تلاش خود را برای کاهش خاموشی‌ها و ناترازی خصوصاً در بخش تولیدی و خانگی کاهش دهیم.

لطیفی در پاسخ به این سوال که خیلی از ادارات تا ساعت ۱۴:۳۰ فعال هستند، گفت: برخی از دستگاه‌های ستادی و اجرایی ما شناوری ساعت را دارند. اما اصرار ما این است که دستگاه‌های اجرایی تا ساعت ۱۳ فعال باشند و در صورت امکان و حتی المقدور از دورکاری کارکنان استفاده کنند.

وی گفت: برای مادرانی که کودک زیر ۷ سال و مشکل مهد کودک دارند از دستگاه‌های اجرایی خواهش می‌کنیم که دستگاه‌های اجرایی ساعات شناوری را برای این عزیزان اجرایی کنند و با مادران همکاری داشته باشند.  

انتهای پیام/

ارسال نظر