دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
15 خرداد 1402 - 14:24
در پیامی صورت گرفت؛

تسلیت رئیس‌جمهور در پی درگذشت مادر شهیدان خیراله‌نژاد

تسلیت رئیس‌جمهور در پی درگذشت مادر شهیدان خیراله‌نژاد
رئیس‌جمهور در پیامی درگذشت حاجیه خانم «عصمت توکلی»، مادر شهیدان محمدامین، فاطمه و مریم خیراله‌نژاد را به مردم استان خوزستان به ویژه خانواده مکرم این بانوی مومنه تسلیت گفت.
کد خبر : 851000

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در پیامی درگذشت حاجیه خانم عصمت توکلی، مادر بزرگوار شهیدان والامقام محمدامین، فاطمه و مریم خیراله‌نژاد تصریح کرد: این مادر فداکار و باایمان که هر سه فرزند دلبند خود را در دوران دفاع مقدس بر اثر بمباران هوایی ناجوانمردانه رژیم بعثی، تقدیم اسلام و انقلاب کرد و غم فراق عزیزانش را با اخلاص و صبوری تحمل نمود، یاد و نامش در دفتر زرین فرهنگ و ایثار این مرز و بوم برای همیشه ماندگار خواهد بود.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

درگذشت حاجیه خانم عصمت توکلی مادر بزگوار شهیدان والامقام محمدامین، فاطمه و مریم خیراله‌نژاد موجب تأثر خاطر شد.

این مادر فداکار و با ایمان که هر سه فرزند دلبند خود را در دوران دفاع مقدس بر اثر بمباران هوایی ناجوانمردانه رژیم بعثی، تقدیم اسلام و انقلاب کرد و غم فراق عزیزانش را با اخلاص و صبوری تحمل نمود، یاد و نامش در دفتر زرین فرهنگ و ایثار این مرز و بوم برای همیشه ماندگار خواهد بود.

اینجانب مصیبت وارده را به مردم شهیدپرور استان خوزستان به ویژه خانواده مکرم این بانوی مومنه تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند بزرگ برای ایشان علو درجات و همجواری با فرزندان شهیدش و برای همه بازماندگان معزز صبر و سلامتی مسألت دارم.

معاول اول رئیس‌جمهور هم تسلیت گفت

«محمد مخبر» معاون اول رئیس‌جمهور نیز در پیامی درگذشت مادر شهیدان محمدامین، فاطمه و مریم خیرالله‌نژاد را تسلیت گفت.

وی در این پیام آورده است: خبر درگذشت حاجیه خانم عصمت توکلی، مادر شهیدان بزرگوار محمدامین، فاطمه و مریم خیرالله‌نژاد همه دوستداران انقلاب و دفاع مقدس را در غم و اندوه فرو برد.

مخبر با بیان اینکه اینجانب فقدان این بانوی مومنه را که عمری در راه آرمان های انقلاب اسلامی زیست و سه فرزند خویش را برای دفاع از این آب و خاک تقدیم کرد، به مردم ایران و بخصوص خطه شهیدپرور استان خوزستان تسلیت می‌گویم،نوشت: برای خانواده محترم و بازماندگان ایشان از درگاه خداوند متعال صبر و آرامش طلب می نمایم.امید که روح بزرگ آن مرحومه در جوار حق تعالی و فرزندان شهیدش آرام گیرد و با بانوی دو عالم فاطمه زهرا(س) محشور گردد.

انتهای پیام/

ارسال نظر