دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
08 فروردين 1402 - 18:45
عزم دولت برای تحقق شعار سال؛

وزیر نفت: پروژه‌های خوبی برای افزایش تولید نفت و گاز تعریف شده است

وزیر نفت: پروژه‌های خوبی برای افزایش تولید نفت و گاز تعریف شده است
وزیر نفت گفت: پروژه‌های خیلی خوبی برای سال ۱۴۰۲ در بحث افزایش تولید نفت و گاز و افزایش ظرفیت پالایشی کشور تعریف شده است که قطعاً ارزآوری و اشتغالزایی خوبی را به همراه خواهد داشت.
کد خبر : 839366

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری آنا، جواد اوجی با اشاره به اقدامات وزارت نفت برای تحقق شعار سال ۱۴۰۲ مبنی بر «مهار تورم و رشد تولید»، اظهار داشت: پروژه‌های خیلی خوبی را برای سال ۱۴۰۲ هم در بحث افزایش تولید نفت و گاز و افزایش ظرفیت پالایشی تعریف کرده‌ایم.

وزیر نفت اضافه کرد: این پروژه‌ها و افزایش تولیدات نفت، گاز و پتروشیمی، قطعاً ارزآوری و اشتغالزایی خوبی را به همراه خواهد داشت که به‌تبع در بحث مهار تورم هم اثرگذار است.

به گزارش آنا، اولین همایش «بهار خدمت» با تکیه بر تحقق شعار سال ۱۴۰۲، مبنی بر «مهار تورم و افزایش تولید»، صبح دوشنبه (۶ فروردین ۱۴۰۱) با حضور رئیس‌جمهور، اعضای هیأت دولت و مدیران ارشد در سالن اجلاس سران برگزار شد.

رئیس‌جمهور در این همایش، توصیه‌های مهمی درباره توقف اضافه برداشت بانک‌ها از بانک مرکزی، برخورد قاطع با مدیران شرکت‌هایی که ارزشان را برنگردانند و ارائه اصلاحیه به مجلس برای حذف مصوبات تورم‌زا در بودجه امسال مطرح کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته