دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
04 فروردين 1402 - 15:38

پیام تسلیت رئیس‌جمهور به مناسبت درگذشت والده حجت‌الاسلام رستمی

پیام تسلیت رئیس‌جمهور به مناسبت درگذشت والده حجت‌الاسلام رستمی
رئیس‌جمهور در پیامی درگذشت والده حجت‌الاسلام‌والمسلمین رستمی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و مادر دو شهید دفاع مقدس را تسلیت گفت.
کد خبر : 838903

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت درگذشت والده حجت‌الاسلام‌والمسلمین رستمی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تصریح کرد: این مادر والامقام که با تمسک به اهل‌بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام و باورمندی عمیق به آرمان‌های بلند انقلاب، دو فرزند عزیزش را در راه دفاع از دین و میهن، تقدیم نموده بود، الگویی درخشان برای مادران امروز و فردای این مرز و بوم است.

متن پیام رئیس‌جمهور به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر مصطفی رستمی

مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها

خبر درگذشت بانوی مومنه و پرهیزکار، ام الشهیدین والده مکرمه جنابعالی، سرکار خانم صفری مایه تأسف و اثر گردید.

این مادر والامقام که با تمسک به اهل‌بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام و باورمندی عمیق به آرمان‌های بلند انقلاب، دو فرزند عزیزش را در راه دفاع از دین و میهن، تقدیم نموده بود، الگویی درخشان برای مادران امروز و فردای این مرز و بوم است.

اینجانب این مصیبت بزرگ را به جنابعالی و سایر بازماندگان آن مرحومه تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان رحمت واسعه الهی و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و تسلی خاطر مسألت دارم.

سید ابراهیم رئیسی
رئیس‌جمهوری اسلامی ایران

 

انتهای پیام/

ارسال نظر