دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
03 فروردين 1402 - 08:26
کوثری در گفتگو با آنا مطرح کرد؛

دو اولویت اصلی مجلس در سال جدید/ می‌توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم

دو اولویت اصلی مجلس در سال جدید  می‌توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دو محور «اقتصاد» و «فرهنگ» از محور‌ها و موضوعات اصلی است که مجلس در فرصت باقی‌مانده به آن خواهد پرداخت.
کد خبر : 838645

اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار گروه سیاست خبرگزاری آنا، در مورد اینکه چه میزان شعار‌هایی که نمایندگان در موقع انتخابات دادند، محقق شده است؟ گفت: یک موقع است نماینده‌ای در همان شهر خود قولی می‌دهد که باید خود او جوابگو باشد. چون هیچ موقع قانون‌گذاری با یک نفر یا دو نفر انجام نمی‌شود، بنابراین باید خود نماینده بابت قولی که به مردم داده پاسخگو باشد و مردم آن شعار‌هایی که نماینده نتوانسته عمل کند را می‌بینند و قضاوت می‌کنند؛ از هر جناحی هم که باشد، مردم خودشان تصمیم می‌گیرند که مجدداً به آن نماینده رأی و فرصت بدهند یا خیر.

وی در مورد عملکرد مجلس یازدهم بیان کرد: باید عملکرد مجلس را به‌طورکلی در نظر بگیریم؛ درکل تصمیمات خوبی گرفته است. اما آیا این تصمیمات به انداز کافی بوده است یا خیر؟ به نظر من خیر!

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: مجلس یازدهم می‌تواند بهتر از این‌ها باشد و در این یک سالی که فرصت دارد باید کاری کند که بیش‌ازپیش رضایت مردم را جلب کند.

کوثری در پاسخ به این سؤال که مهم‌ترین مسئله‌ای که مجلس باید در اولویت قرار دهد چیست؟ گفت: دو محور «اقتصاد» و «فرهنگ» از محور‌ها و موضوعات اصلی است که مجلس در فرصت باقی‌مانده به آن خواهد پرداخت.

انتهای پیام/

ارسال نظر