شنبه  16  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
در حال تکمیل است؛

نتایج نهایی انتخابات مجلس یازدهم (1398) در تهران و سراسر کشور + جدول

شنبه 03 اسفند 1398 ساعت 01:00
نتایج نهایی انتخابات مجلس یازدهم (1398) در تهران و سراسر کشور مشخص شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در 208 حوزه انتخابیه برای انتخابات 290 نماینده به پایان رسید و نتایج انتخابات در حوزه‌های مراکز استان‌های تاکنون به شرح ذیل است.

بر اساس گزارش‌ها یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با رأی‌گیری در 208 حوزه انتخابیه و مشارکت برگزار شده است.

مخاطبان گرامی به جهت خدمت‌رسانی به شما نتایج شمارش کلیه آرای رسمی در ذیل حوزه‌های انتخاباتی سراسر کشور در همین گزارش خبری به‌روزسانی می‌شود، خواهشمندیم به‌منظور مشاهده نتایج بیشتر این صفحه را «نونمایی» (رفرش) کنید.


1-حوزهٔ انتخابیه ارومیه

سید سلمان ذاکر اصولگرا
جلال‌زاده اصولگرا
حضرت‌پور یا احمدزاده اصولگرا

بقیه حوزه‌های انتخابیه استان آذربایجان‌غربی:

-مهاباد: آقای جلال محمودزاده(اصلاح‌طلب)

-بوکان: انور حبیب‌زاده بوکانی(مستقل)

-سلماس: یعقوب رضازاده(اصولگرا)

-ماکو، چالدران پل‌دشت و شوط: محمد علی‌پور(مستقل)

 میاندوآب: مهدی عیسی‌زاده(اصولگرا)

2-حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو

مسعود پزشکیان - اصلاح طلب

احمد علیرضابیگی

اصولگرا

روح‌الله متفکر آزاد

اصولگرا

سید محمدرضا میرتاج‌الدینی

اصولگرا

محمدحسین فرهنگی

اصولگرا
علیرضا منادی سفیدان اصولگرا

بقیه حوزه‌های انتخابیه استان آذربایجان‌شرقی:

-کليبر، خداآفرين و هوراند: حسین حاتمی(اصولگرا)

-میانه: مهدی اسماعیلی(اصولگرا ) نفر اول به مجلس راه یافت و به دلیل اینکه دو کرسی دارد، علی شامی و بهنام صفایی به مرحله دوم رفتند.

-اهر هریس: احمد محرم زاده یخفروزان

-مراغه و عجب‌شير: علی علیزاده


3-حوزهٔ انتخابیه اردبیل، سرعین، نمین و نیر

علی نیکزاد

اصولگرا

سید کاظم موسوی اصولگرا
صدیف بدری اصولگرا

بقیه حوزه‌های انتخابیه استان اردبیل:

مشکین‌شهر: آقای محمود عباس‌زاده(اصولگرا)

پارس آباد و بیله‌سوار: عباس جهانگیرزاده(اصلاح طلب)

گرمی: ولی اسماعیلی(اصولگرا)


4-حوزهٔ انتخابیه اصفهان و ورزنه

امیرحسین بانکی

ائتلاف اصولگرا

عباس مقتدای خوراسگانی

ائتلاف اصولگرا

مهدی طغیانی

ائتلاف اصولگرا

زهرا شیخی مبارکه

ائتلاف اصولگرا

حسین میرزایی

ائتلاف اصولگرا

سایر حوزه‌های انتخابیه استان اصفهان:

-نایین، خور و بیابانک: خانم الهام آزاد(مستقل)

-کاشان و آران بیدگل: سید جواد ساداتی‌نژاد(اصولگرا)

-خمینی شهر: محمدتقی نقدعلی(اصولگرا)

- اردستان: سید صادق طباطبائی‌نژاد(اصولگرا)

- لنجان: حسین رجایی ریزی و علی یوسف‌پور به مرحله دوم راه پیدا کردند.

-مبارکه: پروین صالحی مبارکه(مستقل)

-سمیرم: رحیم کریمی و اصغر سلیمی به مرحله دوم انتخابات راه پیدا کردند.

- گلپایگان و خوانسار: سید مسعود حاتمی(اصولگرا)

-شاهین‌شهر، میمه و برخوار: حاجی‌دلیگانی(اصولگرا)

-فریدن، فریدونشهر  و چادگان: محمد صالحی(مستقل)

-فلاورجان: موسوی لارگانی(اصولگرا)


5-حوزهٔ انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد

مهدی عسگری اصولگرا
فاطمه آجرلو و علیرضا عباسی دوره دوم  

حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد:

-حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد: علی حدادی(اصولگرا)


6-حوزهٔ انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران

علی‌اکبر بسطامی

اصولگرا

سارا فلاحی

مستقل

-بهزاد علیزاده و صادق کرمی از حوزه انتخابیه دهلران و دره شهر و آبدانان و بدره استان ایلام به مرحله دوم رفتند.


7-حوزهٔ انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم

عبدالکریم جمیری اصولگرا

سایر حوزه‌های انتخابیه استان:

بوشهر دشتستان: ابراهیم رضایی(اصولگرا)

دشتی و تنگستان: غلامحسین کرمی (اصولگرا)

-کنگان، دیر، جم و عسلویه: موسی احمدی


8-حوزهٔ انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

محمدباقر قالیباف شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
سید مصطفی آقامیرسلیم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
مرتضی آقا تهرانی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
الیاس نادران شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
محسن دهنوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
محمود نبویان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
محسن پیرهادی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
سید احسان خاندوزی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
فاطمه رهبر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
اقبال شاکری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
بیژن نوباوه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
مجتبی توانگر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
ایزدخواه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
نادری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
زهره الهیان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
سید نظام‌الدین موسوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
عبدالحسین روح‌الامینی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
مهدی شریفیان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
سید رضا تقوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
مالک شریعتی نیاسر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
 سمیه رفیعی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
سید علی یزدی خواه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
علی خضریان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
فاطمه قاسم‌پور شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
مجتبی رضاخواه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
رضا تقی‌پور انوری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
 زهره‌سادات لاجوردی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
 غلامحسین رضوانی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
عزت‌الله اکبری تالارپشتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
ابوالفضل عمویی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب

 


9-حوزهٔ انتخاباتی شهرکرد، بن و سامان

احمد راستینه هفشجانی

اصولگرا

سایر حوزه‌های انتخابیه استان چهارمحال و بختیاری:

-بروجن: امیرقلی جعفری بروجنی(اصولگرا)

-کیار، کوهرنگ، اردل و فارسان: قدرت‌الله حمزه (اصولگرا)

-لردگان: بامیری(اصولگرا)


10-حوزهٔ انتخابیه بیرجند ، درمیان و خوسف

احسین خسروی افزار

اصولگرا

سایر حوزه‌های انتخابیه استان خراسان جنوبی:

- قائنات و زیرکوه: سلمان اسحاقی(اصولگرا)

- نِهبندان و سربیشه: مصطفی نخعی(اصولگرا)

- فردوس، سرايان، طبس و بشرويه: مجید نصیرایی(اصولگرا)


11-حوزهٔ انتخابیه مشهد و کلات

امیرحسین قاضی زاده هاشمی

اصولگرا

نصرالله پژمانفر اصولگرا
محمد حسین حسین زاده بحرینی اصولگرا
فاطمه رحمانی اصولگرا
محمدجواد کریمی قدوسی اصولگرا

سایر حوزه‌های انتخابیه خراسان رضوی:

-درگز: حسن رزمیان مقدم

-گناباد و بجستان: محمد صفایی

- تربت حیدریه، مه‌ولات و زاوه: محسن زنگنه

-خواف و رشتخوار: اکبر احمدپور

-کاشمر، خلیل آباد و بردسکن:  جواد نیک‌بین


12-حوزهٔ انتخاباتی بجنورد، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان

محمد پاک‌مهر اصولگرا
محمد وحیدی اصولگرا

سایر حوزه‌های انتخابیه استان خراسان شمالی:

-اسفراین: امان‌الله حسین‌پور(اصولگرا)

-شیروان: علی جدی(مستقل)


13-حوزهٔ انتخاباتی اهواز، باوی، حمیدیه و کارون

سید کریم حسینی اصولگرا
مجتبی یوسفی اصولگرا

احمد سراج و شبیب جوبجری - دور دوم

هر دو اصولگرا

سایر حوزه‌های انتخابیه خوزستان:

-شادگان: مجید ناصری2نژاد(اصولگرا)

-شوش: محمدشعب عمیر(اصولگرا)

-خرمشهر: سید لفطه احمدنژاد(اصولگرا)

- انتخابیه ایذه: عبدالله ایزدپناه(اصولگرا)

-دشت آزادگان و هویزه: قاسم ساعدی(اصولگرا)

-رامهرمز و رامشیر:ابراهیم متینیان(اصولگرا)

-بهبهان: محمد طلا مظلومی(اصولگرا)

-ایذه و باغملک: عبدالله ایزدپناه(اصولگرا)

-دزفول: احمد آوایی(اصلاح‌طلب)

-آبادان: محفوظی(مستقل)، جلیل مختار و سید محمد مولوی(اصولگرا)

-بندر ماهشهر: آقاجری(اصوگرا)

-مسجد سلیمان: علیرضا ورناصری(اصولگرا)


 

14-حوزهٔ انتخاباتی زنجان و طارم

شیخ مهدی باقری و نبی‌الله محمدی - دور دوم

 

مصطفی طاهری

اصولگرا

سایر حوزه‌های انتخابیه زنجان:

-ماه‌نشان وایجرود: سید مرتضی خاتمی

-خدابنده: سید البرز حسینی

-ابهر، خرمدره و سلطانیه: حسن شجاعی علی آبادی


15-حوزهٔ انتخاباتی سمنان، مهدی‌شهر و سرخه

عباس گلرو اصولگرا

سایر حوزه‌های انتخابیه استان سمنان:

- گرمسار و آرادان: اردشیر مطهری

-دامغان: علی‌اکبر علیزاده

-شاهرود و میامی و  بسطام: علی‌اصغر خانی


16-حوزهٔ انتخاباتی زاهدان

حسینعلی شهریاری اصولگرا
فداحسین مالکی اصولگرا

-سراوان، سیب، سوران و مهرستان: ملک فاضلی

-ايرانشهر و سرباز و دلگان و  فنوج و بمپور و بخش‌های لاشارو بنت: عبدالناصر درخشان

-چابهار و نيک‌شهر وكنارك و قصرقند: معین‌الدین سعیدی


17-حوزهٔ انتخاباتی شیراز 

جعفر قادری اصولگرا
ابراهیم عزیزی اصولگرا
روح الله نجابت اصولگرا
علیرضا پاک فطرت اصولگرا

سایر حوزه‌های انتخابیه استان فارس:

-اقلید: مسلم صالحی

-لارستان، خنج و گراش: حسین حسین زاده

-نیریز و استهبان: فرهاد طهماسبی

-جهرم: محمدرضا رضایی کوچی


18-حوزهٔ انتخاباتی قزوین، آبیک و البرز

فاطمه بیگی اصولگرا
لطف‌الله سیاهکلی اصولگرا

سایر حوزه‌های انتخابیه استان قزوین:

- بوئین زهرا و آوج: روح الله عباسپور


19-حوزهٔ انتخاباتی قم

ذوالنور شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
امیرآبادی فراهانی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
زاکانی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب

20-حوزهٔ انتخاباتی سنندج، دیواندره و کامیاران

مهدی فرشادان مستقل
فتحی مستقل

سایر حوزه‌های انتخابیه استان کردستان:

-بیجار: حمدالله کریمی

-قروه و دهگلان: پرویز اوسطی


21-حوزهٔ انتخاباتی کرمان و راور

محمدرضا پورابراهیمی اصولگرا
محمدمهدی زاهدی اصولگرا

سایر حوزه‌های انتخابیه استان کرمان:

-سیرجان و بردسیر: شهباز حسن پوربیگلری

- شهر بابک: مصطفی رضاحسینی قطب آبادی

-زرند و کوهبنان: خانم عفت شریعتی کوهبنانی

-رفسنجان و انار: حسین جلالی

- کهنوج، منوجان، رودبار جنوب و قلعه گنج: منصور شکراللهی


22-حوزهٔ انتخاباتی کرمانشاه

عبدالرضا مصری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
محمد رشیدی  شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
 سرنوشت یک کاندیدای دیگر این حوزه انتخابیه با رقابت میان «ابراهیم عزیزی» و «سلمان محمدی» در دور دوم مشخص خواهد شد  

سایر حوزه‌های انتخابیه استان کرمانشاه:

-سنقر: سید جواد حسینی‌کیا


23-حوزهٔ انتخاباتی کهگیلویه بزرگ، بویراحمد و دنا

مهدی روشنفکر در بدید احمد و دنا - اصولگرا محمد موحد در بهمئی و چرام - اصولگرا

 


24-حوزهٔ انتخاباتی گرگان و آق‌قلا

رمضانعلی سنگدوینی

اصولگرا

رحمت نوروزی

اصولگرا

-رامیان و آزادشهر: غلامعلی کوهساری

- علی‌آباد کتول: رحمت‌الله نوروزی 


25-حوزه انتخابیه رشت

جبار کوچکی‌نژاد اصولگرا

سید علی آقازاده

اصولگرا

محمدرضا احمدی

اصولگرا

سایر حوزه‌های انتخابیه استان گیلان:

-بندر انزلی: احمد دنیا مالی

-آستارا: غلامرضا مرحبا

-رودبار: مهرداد گودرزوند چگنی

- رودسر و املش: محمد صفری ملکیان

-آستانه اشرفيه: محمد علی رمضانی دستک

-طوالش و رضوانشهر و ماسال: حسن محمدیاری

-لاهيجان و سياهكل: رسول فرخی میکال


26-حوزهٔ انتخاباتی خرم‌آباد و چگنی

مرتضی محمودوند

اصولگرا

مهرداد ویسکرمی

اصولگرا

 

 


27-حوزهٔ انتخاباتی ساری و میاندورود 

منصورعلی زارعی اصولگرا

علی بابایی کارنامی

مستقل

سایر حوزه‌های انتخابیه استان مازندران:

- آمل: رضا حاجی‌پور

-بابلسر و فریدون‌کنار: اصغر باقرزاده

- تنکابن، عباس آباد و رامسر: سید شمس‌الدین حسینی

-بهشهر و نكا و گلوگاه: غلامرضا شریعتی اندراتی

-قائم شهر و سوادكوه و جويبار و سيمرغ و سوادكوه شمالی: کیوان مرادیان کوچک‌سرایی و کمال علی پور خنکداری

-نور و محمودآباد: ولی الله فرزانه

-نوشهر و چالوس و كلاردشت: محمد علی محسنی بندپی


28-حوزهٔ انتخاباتی اراک، کمیجان و خنداب

علی اکبر کریمی اصولگرا
محمد حسن آصفری مستقل

سایر حوزه‌های انتخابیه استان مرکزی:

-محلات و دلیجان: علیرضا سلیمی

-تفرش، آشتیان و فراهان: سینا کمال‌خانی

-خمین:علیرضا نظری

-ملاير: احد آزادی‌خواه و هادی بیگی‌نژاد


29-حوزهٔ انتخاباتی بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر

احمد مرادی مستقل
محمد آشوری تازیانی اصولگرا
منصور آرامی مستقل

-بندرلنگه و بستک و پارسيان: احمد جباری


30-حوزهٔ انتخاباتی همدان و فامنین و قهاوند

حمیدرضا حاجی‌بابایی اصولگرا
احمدحسین فلاحی اصولگرا

سایر حوزه‌های انتخابیه استان همدان:

-تویسرکان: محمدمهدی مفتح(اصولگرا)

- رزن و درگزين: حسن لطفی

-اسدآباد: کیومرث سرمدی واله

-نهاوند:  علیرضا شهبازی

-بهار و کبودرآهنگ: عیسی جعفری

-نهاوند: علیرضا شهبازی


31-حوزهٔ انتخاباتی یزد، اشکذر، ندوشن و سورک
 

محمد صالح جوکار اصولگرا

سایر حوزه‌های انتخابیه استان یزد:

-اردکان:  محمدرضا دشتی اردکانی

-تفت و میبد: سید جلیل میرمحمد میبدی

- مهريز و بافق و ابركوه و خاتم و بهاباد: محمدرضا صباغیان بافقی

انتهای پیام/4082/پ

http://ana.ir/i/473199
154 گزارش مردمی از تخلفات انتخاباتی به دفاتر نظارت و بازرسی جهت رسیدگی ارجاع شد

154 گزارش مردمی از تخلفات انتخاباتی به دفاتر نظارت و بازرسی جهت رسیدگی ارجاع شد

کرونا؛ فصل مشترک خبرنگاران چینی و مسئولان دولتی/ آقای خاص دیگر در جماران «تکرار» نکرد

کرونا؛ فصل مشترک خبرنگاران چینی و مسئولان دولتی/ آقای خاص دیگر در جماران «تکرار» نکرد

اطلاعیه شماره 10 هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات

اطلاعیه شماره 10 هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات

10/12/1398 09:32:50 ب.ظ
لعنت بر ضد انقلاب درود بر قالیباف مرد جهادی پوتین تیران
05/12/1398 04:06:39 ب.ظ
وقتی نامزدهای اصلاح طلبان رد صلاحیت شدن دیگر رای دادن و انتخابات چه معنی دارند.؟1
05/12/1398 05:37:39 ق.ظ
اصلاح طلبا نه ظرفیت برد دارند نه ظرفیت باخت! با تهمت و افترا هم کاربه جایی نبرده اند و نخواهند برد.
05/12/1398 04:51:30 ق.ظ
آشنایی که رای ندادن بنشینن کنار حرف مفت نزنند اگه مرد عمل بودید روز جمعه میامدین پای صندوق نماینده خودتون رو انتخاب میگردیم شاید هم کاندیدایی مورد نظرتون قبلاً مشکل پیدا کرده و تایید صلاحیت نشده )همون مرجعی که از اول انقلاب نماینده ها رو بررسی میکرده تو ادوار قبل منتخبين لیست شمارو تایید کرده بود(
04/12/1398 09:20:31 ب.ظ
دوستان زیاد بخودتان فشارنیاورید که همش توهین میکنید این نتیجه ی عملکرد مجلس است که اعتماد مردم را کم کرده ۴سال دیگه ویا۲سال دیگه همچی معلوم میشود البته با عملکرد
04/12/1398 02:39:30 ب.ظ
پیروز انتخابات مسجدسلیمان اشتباه ثبت شده
04/12/1398 02:10:25 ب.ظ
واقعا خودتون متوجه نشیدن لیست تهرانتون 29 نفره ؟ مصطفی آقامیرسلیم کو پس ؟؟؟؟؟
04/12/1398 11:45:18 ق.ظ
انتخابات به دور دوم کشیده شد نه فلان افراد به دور دوم کشیده شدند.
04/12/1398 10:25:39 ق.ظ
سلام.نماینده مسجد سلیمان،استان خوزستان اشتباه درج شده.نماینده منتخب آقای علیرضا ورناصری قندعلی می باشد و عضو شورای ائتلاف اصولگرایان نیز هستند.با تشکر
04/12/1398 08:24:38 ق.ظ
سلام اینها که میگویند نماینده اقلیت خوب اکثربت می امدند ناراحت هم نمیشدند از ان گذشته همبشه زمانیکه اصلاح طلبها بردند شده نماینده مردم ووقتی اصولگرا بردند شده نماینده اقلیت اقا تا کی این مزخرفاتان ادامه مدید همه مردمند ببینید کی کارکرده وکی خورده
03/12/1398 10:51:00 ب.ظ
سلام وخسته نباشید خراسان جنوبی حوزه نهبندان وشوسف اقای دکترنخعی اصلاحطلب هستنددورقبل هم درلیست اعتدالیون حضورداشتند.
03/12/1398 08:03:44 ب.ظ
اصولگرا بره بمیره
03/12/1398 08:01:59 ب.ظ
سلام رهبر ما گفتند "رأی دادن تکلیف شرعی است." شما که ضد رهبر هستی و از قصد رأی ندادی تا الان بیای بگی 20% رأی ارزش نداره ، حرف نزن . شما از حق میترسید. دست شما ضد انقلابیان خیلی وقته رو شده. لبیک یا مهدی
03/12/1398 07:19:31 ب.ظ
چه فرقی می کند بین قالیباف ودارسته اش با اصلاح طلبان بی درد.هنوز تکلیف املاک نجومی که جناب قالیباف بذل وبخشش کرد معلوم نیست .شما چیزی که خودتان خبر کردید را باور ندارید .اینکه جناب مستدام قالیباف میلیاردها تومان پول شهرداری را هپولی کرد وچندطبقه پرونده داشت .عاقبت چه شد ؟!ما به جهنم خود شما چی برایتان مهم نیست ؟اگر نیست باشد پس مبارک پسرش ونزدیکانش که دوباره می توانند دورخیز دوم را بردارند. وچقدر تاسف بار است که امثال قالیباف به مجلس می روند وانسانهای شریف گمنام می مانند .
03/12/1398 06:52:01 ب.ظ
در حوزه تهران احتمالا آقای سید مصطفی آقا میرسلیم رو جا انداخته اید.
03/12/1398 04:59:38 ب.ظ
بسمه تعالی - فاتحه اصلاحطلبان، توسط دولت تدبیر وامید پرادعا،باپایین آوردن ارزش پول ملی (درحد3برابر)وایجاد تورم کمر شکن وازدیادآماربچه های مظلوم فقیر زباله گرد،محتاج کردن بازنشستگان کشوری،تامین اجتماعی به نان شب وسکوت مجلسیان اصلاح طلب به اصطلاح روشنفکران ،مبتکرین حقوقهای نجومی و...خوانده شد. ((اللهم مغفرلهم بالفاتحه مع الصلوات)) فعلا"منتظرهستیم، نوبت فاتحه دولت مردان تدبیر وامیدهم برسد.باتشکر ازمردم
03/12/1398 04:01:41 ب.ظ
تعداد ارای نمایندگان چی شد ؟!
03/12/1398 02:56:30 ب.ظ
حوزه انتخاب بیرجند خوسف در میان ،اسمشون حسین خسروی هست.
03/12/1398 01:04:46 ب.ظ
چرا تعداد ارای نمایندگان اعلام نشده است ؟! ظاهرا شرم عروس از بی چادریه !
03/12/1398 11:21:50 ق.ظ
نماینده همدان حمیدرضا حاجی بابایی هستش نه محمد حاجی بابایی
03/12/1398 10:20:00 ق.ظ
نتایج تهران چرا نیست؟ فقط اسم قالیباف هست!!!
03/12/1398 09:12:12 ق.ظ
حاجی فقط خاستی جدول تمرین کنی بکشی اینا که خالیه خخخخ
03/12/1398 07:45:23 ق.ظ
همونایی که سال 88 چون نتایج به نفعشون نبود زدن زیر کل انتخابات ، حالا همونا شدن مجری انتخابات ، ببینیم این دفعه که نتایج به نفعشون نیست چیکار میکنن . مملکتو دوباره نفرستن رو هوا ، صلوات بلند ختم کن ! نظرمو تو اکثر سایتا میزارم ببینم کی مرده که منتشرش کنه .!
03/12/1398 06:53:20 ق.ظ
خاک توسرتون با أین اخبار گندتون که هیچیش مشخص نیست