دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

برنامه تلویزیونی چله خدمت روی آنتن شبکه امید رفت

برنامه تلویزیونی چله خدمت روی آنتن شبکه امید رفت
برنامه نوجوانانه «چله خدمت» با رویکرد انگیزه بخشی و افزایش مشارکت نوجوانان در پویش ملی چله خدمت روی آنتن شبکه امید سیما رفته است.
کد خبر : 917795

به گزارش گروه فرهنگ و جانعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، برنامه نوجوانانه «چله خدمت» با رویکرد انگیزه بخشی و افزایش مشارکت نوجوانان در پویش ملی چله خدمت روی آنتن شبکه امید سیما رفته است.

سید محمدمهدی موسوی، تهیه کننده این برنامه با اشاره به فعالیت های خودجوش نوجوانان گفت:  پویش مردمی چله خدمت، پس از شهادت شهید رئیسی، رئیس جمهور فقید و همراهانشان، برای ادامه داشتن فرهنگ خدمت و جهاد که رئیس جمهور شهید خود پرچم‌دار حوزه خدمت به مردم و محرومیت زدایی بودند توسط گروه های مردمی و جهادی پویش چله خدمت راه‌اندازی شد و در این پویش مردم در نقاط مختلف کشور به نیابت از رئیس جمهور شهید و همراهانشان خدمات متنوعی انجام می‌دهند تا سهمی در این خدمت‌رسانی داشته باشند.

وی تصریح کرد: در این بین فعالیت نوجوانان بیش از دیگر اقشار جامعه مورد توجه بود و ما را بر آن داشت تا یک برنامه تلویزیونی اختصاصی و به صورت زنده با حمایت بیار خوب و عالی شبکه امید سیما روی آنتن ببریم تا در هر قسمت ضمن پخش تولیدات فرهنگی و هنری نوجوانان و دیگر اقدامات کنش گرانه آنان، میزبان نوجوانان فعال در این عرصه باشیم.

موسوی با تاکید براینکه رویگرد برنامه «چله خدمت» از عید قربان با جریان مهمونی 10 کیلومتری غدیر همراه شده است، اظهار داشت: از هفته گذشته برنامه روی آنتن هست و سعی کردیم مخاطبان نوجوانان را در بستر رسانه ملی با فعالیت نوجوان  پویش چله خدمت آشنا کنیم، اما از عید سعید قربان نگاه ما ضمن ادامه روند قبل تاکید بر قله کار که عید غدیر خم و حضور در مهمونی10 کیلومتری هست قرار دادیم.

برنامه «چله خدمت» به تهیه کنندگی سیدمحمد مهدی موسوی و اجرای علی انواری هر روز ساعت 19 از شبکه امید سیما پخش می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته