دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
27 خرداد 1403 - 12:22

کنعانی: هر جسور ماجراجویی را پشیمان می‌کنیم

کنعانی: هر جسور ماجراجویی را پشیمان می‌کنیم
سخنگوی وزارت امور خارجه امروز در واکنش به تلاش‌های بی حاصل دشمنان علیه ایران تصریح کرد: ایران هر تهدیدی را به فرصت تبدیل و هر جسورِ ماجراجو را ناکام و پشیمان خواهد کرد.
کد خبر : 917417

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه امروز (یکشنبه) ۲۷ خرداد ماه در صفحه شخصی خود در فضای مجازی با اشاره به تلاش‌های بی حاصل دشمنان علیه ملت ایران، بیانیه نشست سران گروه ۷ و عملیات وعده صادق، با بیان اینکه، «زمستان رفت و روسیاهی به زغال ماند»، گفت: ایران مقتدر را بار‌ها آزمودید و نتیجه آن را دیده‌اید.

‏وی افزود: صرفاً از احترام به ⁧‫ایران‬⁩ و حقوق آن، احترام متقابل خواهید دید، اما ایران هر تهدیدی را به فرصت تبدیل و هر جسورِ ماجراجو را ناکام و پشیمان خواهد کرد.

وی پیش از این هم به بیانیه نشست گروه ۷ واکنش نشان داد و با بیان اینکه طرح‌ها و پروژه‌های صلح‌آمیز هسته‌ای خود را مطابق با معاهده عدم اشاعه و موافقتنامه جامع پادمان و فارغ از فشار‌ها و فضاسازی‌های سیاسی به پیش می‌بریم، گفت: در حفاظت و دفاع از امنیت و منافع ملی خود در برابر هرگونه رفتار و اقدام نسنجیده، قاطعانه عمل خواهیم کرد.

روز گذشته نیز شاهد آزادی حمید نوری شهروند زندانی در سوئد بعد از چهار سال و نیم بودیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته