دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

شماره ۵۴ ماهنامه «کُد» منتشر شد/ ساترا و ارتقای سلامت محتوای شبکه نمایش خانگی

شماره ۵۴ ماهنامه «کُد» منتشر شد  ساترا و ارتقای سلامت محتوای شبکه نمایش خانگی
شماره‌ ۵۴ ماهنامه خبری تحلیلی کد ویژه خردادماه ۱۴۰۳ همراه با گفتارها و نوشتارهایی از صاحب‌نظران حوزه تنظیم‌گری صوت و تصویر فراگیر و شبکه نمایش خانگی منتشر شد.
کد خبر : 917156

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، این شماره از نشریه کد، ارتقای تنظیم‌گری و سلامت محتوایی شبکه نمایش خانگی را مورد بررسی قرار داده است. همچنین گفتارها و نوشتارهایی از صاحب‌نظران حوزه تنظیم‌گری صوت و تصویر فراگیر و شبکه نمایش خانگی در این شماره به چشم می‌خورد. محتوای این شماره از نشریه کد، شامل گفت‌وگوی ویژه با مهدی فرجی، تهیه‌کننده و رئیس هیئت مدیره کانون تهیه‌کنندگان و رسانه‌های دیداری درخصوص ارتقای سلامت محتوایی و افزایش جذابیت تولیدات شبکه نمایش خانگی، سرمقاله قائم‌مقام ساترا با عنوان «ساترا و ارتقای سلامت محتوای شبکه نمایش خانگی»، گزارشی ویژه از بازدید جمعی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از ساترا و گفت‌وگو با دکتر محمدصادق افراسیابی معاون کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا درباره عملکرد این معاونت در سال گذشته است. 

همچنین گفت‌وگو با محسن سوهانی رئیس مرکز تولیدات نمایشی معاونت صدا در خصوص رقابت سازنده شبکه‌های تلویزیونی و شبکه نمایش خانگی، گزارشی از بازدید رئیس مرکز طرح، برنامه و بودجه رسـانه ملی از ساترا، گفت‌وگویی تحلیلی با مدیر سکوی «هدهد» ویژه کودک و نوجوان، اخبار حوزه علم و فناوری و تنظیم‌گران بین‌المللی، گزارش تصویری، یادداشت محمد علی مقدسیان مدیر عامل خبرگزاری آنا و صفحه همراه با مخاطبان سایر محتوای این شماره از نشریه کد را تشکیل می‌دهند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه نسخه دیجیتال نشریه می‌توانند به تارنمای ساترا به نشانی https://satra.ir/  مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته