دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود؛

جشن «مهمانی سادات»، میزبان سادات محلات پایتخت

جشن «مهمانی سادات»، میزبان سادات محلات پایتخت
ویژه‌برنامه‌ «مهمانی سادات»، جشن و آیین تکریم سادات محلات تهران از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود.
کد خبر : 917152

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، به منظور آشنایی بیشتر نوجوانان با فرهنگ علوی، ویژه‌برنامه «مهمانی سادات» در دو بخش برگزاری جشن مهمانی سادات و آیین دیدار سادات در فرهنگسراهای شهر تهران برگزار می‌شود.

در بخش جشن، با بهره‌مندی از ظرفیت نوجوانان فعال در حلقه «بچه‌های فرهنگسرا»، تیم اجرایی نوجوانان به طراحی جشن می‌پردازند. دعوت از سادات نوجوان منطقه، فضاسازی محیطی محل اجرای جشن، تولید محتوا، طراحی و اجرای بخش‌های هنری و اجرای خلاقانه آداب تکریم از جمله اقداماتی است که توسط نوجوانان طراحی و اجرا می‌شود.

در بخش دوم این برنامه، شورای مشورتی حلقه «بچه‌های فرهنگسرا» با هدف تکریم سادات، در روز عید غدیر، به دیدار چهره‌ها و بزرگترهای سادات محله از جمله امام جماعت، مادر یا پدر معظم شهدا، پیرغلامان اهل بیت(ع)، خیرین و... می‌روند.

ویژه‌برنامه‌های «مهمانی سادات» در طول دهه ولایت از ۲۸ خرداد تا پنجم تیرماه مصادف با شب عید غدیر خم در تمامی فرهنگسراهای مناطق ۲۲گانه شهر تهران برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به درگاه رسمی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به نشانی farhangsara.ir مراجعه کنند و یا با شماره ۱۸۳۷ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته