دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

معاون باشگاه شمس آذر: می‌شد ۳ بر صفر برنده شویم/ تراکتور دلیلی برای شکایت از داوری ندارد

معاون باشگاه شمس آذر: می‌شد ۳ بر صفر برنده شویم  تراکتور دلیلی برای شکایت از داوری ندارد
معاون باشگاه شمس آذر گفت: اگر روی گل اول پنالتی نمی‌دادیم تراکتور به گل دوم هم نمی‌رسید و ۳ بر صفر برنده می‌شدیم.
کد خبر : 874540

عباس مرادی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، در خصوص برتری ۳ بر ۲ شمس آذر قزوین در خانه تراکتور تبریز اظهار کرد: خدا را شکر که با انجام یک بازی خوب توانستیم در تبریز به ۳ امتیاز با ارزش برسیم. به خوبی از موقعیت‌ها استفاده کردیم و توانستیم به ۳ گل برسیم. امکان زدن گل‌های بیشتر را هم داشتیم، اما بازیکنان تیم ناخواسته عقب نشستند و در لاک دفاعی رفتند، تراکتور توانست ۲ گل بزند، ولی این ما بودیم که در پایان تبم پیروز بازی شدیم.

یار جایگزین نداشتیم

وی ادامه داد: دلیل عقب نشستن بازیکنان ما این بود که بر خلاف تیم‌های دیگر بازیکن نداشتیم. مصدومیت محسن طرحانی، محمدمهدی محمدی، محمد پاپی، عرفان قهرمانی و مصطفی احمدی باعث شده بود تا دست سعید دقیقی سرمربی تیم خالی باشد و اگر بازیکنی مصدوم می‌شد یار جایگزین برای آن بازیکن نداشتیم. به خصوص در فاز دفاعی به مشکل می‌خوردیم. از طرفی دیگر، تراکتور جلوی تماشاگران خودی بازی می‌کرد و تلاش مضاعفی کرد تا بازنده نباشد. احساس من این است اگر روی گل اول پنالتی نمی‌دادیم تراکتور به گل دوم هم نمی‌رسید و ۳ بر صفر برنده می‌شدیم.

داور بازیکن تراکتور را اخراج نکرد

معاون باشگاه شمس آذر در مورد اینکه کرمانشاهی معاون باشگاه تراکتور گفته از داوری شکایت نمی‌کنیم، تصریح کرد: داوری کوچک‌ترین صحنه ر ا برای تراکتور اعلام می‌کرد و از هیچ صحنه‌ای نگذشت. حداقل دو جا باید به بازیکنان تراکتور کارت زرد می‌داد. یکی خطای عمد مهدی عبدی مهاجم تراکتور روی دروازه‌بان ما وقتی توپ را در اختیار داشت، دومی هم با کف استوک به ران بازیکن ما ضربه زده شد که در هر دو صحنه داور اخطار نداد. ضمن اینکه خطای پنالتی که گل اول را زدیم بازیکن ما با گلر تراکتور تک به تک بود و داور به جای کارت قرمز از کارت زرد خود استفاده کرد. با وجود این موارد تراکتور روی چه اصلی می‌خواهد از داور شکایت کند. مسلم است که شکایتی ندارد.

با انگیزه بیشتری بازی‌ها را ادامه می‌دهیم

مرادی درباره اینکه شمس آذر به دلیل کسر ۳ امتیاز انضباطی با ۴ امتیاز در رده پانزدهم جدول است، خاطرنشان کرد: در بازی با استقلال خوزستان تیم برتر زمین بودیم، اما برنده نشدیم. مقابل هوادار و ذوب‌آهن هم باید ۳ امتیاز را می‌گرفتیم. توجهی به کسر امتیازی که در گذشته رخ داده نداریم و با توجه به برتری خوبی که مقابل تراکتور داشتیم با انگیزه بیشتری بازی‌های بعدی را انجام خواهیم داد. اینکه در برخی بازی‌ها توپ به نفع‌مان نچرخیده اتفاقی بوده که در گذشته رخ داده و بعد از این تلاش می‌کنیم تا با توجه به تیم جوان و با انگیزه‌ای که داریم امتیازات بیشتری بگیریم تا از منطقه سقوط خارج شویم.

انتهای پیام/

ارسال نظر