دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
29 مهر 1402 - 16:44
رئیس دانشگاه آزاد سمنان مطرح کرد؛

«طرح ملی اعتلا» تعالی‌بخش معرفتی و مهارتی دانشگاهیان

«طرح ملی اعتلا» تعالی‌بخش معرفتی و مهارتی دانشگاهیان
مهدی منصوری گفت: طرح ملی اعتلا به منظور تعالی فرهنگی، مهارتی و حرفه‌ای همه کارکنان دانشگاه آزاد اعم از استادان و کارمندان برگزار می‌شود.
کد خبر : 874445

مهدی منصوری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سمنان در حاشیه اجرای طرح ملی اعتلا در این دانشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا اظهار کرد: این طرح به منظور تعالی فرهنگی، مهارتی و حرفه‌ای تمامی کارکنان دانشگاه آزاد اعم از اساتید و کارمندان برگزار می‌شود. این طرح به دستور رئیس دانشگاه، معاونان امور مجلس و ارتباطات اجتماعی با همکاری معاونان توسعه، فرهنگی دانشجویی، مهارتی تربیتی، معاونین علوم انسانی و هنر در سه سطح استانی، منطقه‌ای و ملی برنامه‌ریزی شده است.

وی با بیان اینکه مرحله منطقه‌ای طرح ملی اعتلا ۲۹ و ۳۰ مهر جاری با حضور استادان استان‌های سمنان، مازندران و گلستان در حال برگزاری است، افزود: فاز منطقه‌ای این طرح برای دو روز برنامه‌ریزی شده که در روز اول، دو کارگاه با بحث جریان شناسی روشنفکری ایران معاصر با حضور حجت‌الاسلام احمد رهدار، هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم قم، و کارگاه دانشگاه، چیستی و چرایی برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سمنان اضافه کرد: در روز دوم فاز منطقه‌ای این طرح، دو کارگاه چهار ساعته با عنوان حکمرانی اسلامی و جنگ ترکیبی برگزار می‌شود. هدف از اجرای این طرح مسلح شدن دانشگاه آزاد اسلامی مطابق با نیاز روز بوده؛ استادان و کارکنان با توان‌افزایی در این کارگاه‌ها می‌توانند با آگاهی از مسائل پیرامون پاسخگوی سؤالات جوانان باشند و نقش مؤثرتری در کلاس‌های خود ایفا کنند.

منصوری گفت: برگزاری کارگاه‌های آموزشی با موضوعات، جریان شناسی روشنفکری در ایران معاصر؛ دانشگاه، چیستی، چرایی و چگونگی؛ حکمرانی اسلامی و جنگ ترکیبی، چیستی، چرایی و چگونگی از برنامه پیش‌بینی‌شده در این مرحله است.

به گزارش آنا، مرحله منطقه‌ای طرح ملی اعتلای دانشگاه آزاد اسلامی با حضور ابوالفضل یداللهی اصلان، مدیر کل اجتماعی معاونت امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد در دانشگاه آزاد اسلامی سمنان آغاز به کار کرده که مسئولان، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی استان‌های مازندران و گلستان نیز حضور دارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر