دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

اعلام آمادگی متخصصان صنعت آب و برق برای اعزام به نوار غزه

اعلام آمادگی متخصصان صنعت آب و برق برای اعزام به نوار غزه
جمعی از متخصصان صنعت آب و برق با صدور بیانیه‌ای علاوه بر اعلام آمادگی برای حضور در غزه به منظور حمایت از مردم مظلوم فلسطین و پایدارکردن شرایط آب و برق این منطقه از جنایات رژیم صهیونیستی در روز‌های اخیر اعلام انزجار کردند.
کد خبر : 874419

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، جمعی از متخصصان صنعت آب و برق کشور با صدور بیانیه‌ای در حمایت از مردم بی دفاع غزه، انزجار خود را از اقدامات وحشیانه رژیم صهیونیستی اعلام و این حمله را مصداق بارز یک جنایت علیه تمام بشریت دانستند.

در متن این بیانیه آمده است: وَ سَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ، آنچه امروز در نوار غزه در حال رخ دادن است، نه تنها حمله به مردم بی‌دفاع غزه، بلکه مصداق بارز یک جنایت علیه تمام بشریت است. رژیم منحوس و نامشروع اشغالگر صهیونیستی با تمام ظرفیت تسلیحات پیشرفته نظامی و حمایت و کمک تمام قد قدرت‌های بزرگ به ویژه آمریکا در حال نسل‌کشی بی‌سابقه و دست و پا زدن بیهوده در آخرین نفس‌های اضمحلال خود است.

کودکان و زنان بی‌دفاع غزه از یک سو با حملات ناجوانمردانه و مرگبار موشکی و بمباران‌های هوایی روبرو هستند و از سوی دیگر از نیاز‌های اولیه همچون آب، برق، مواد غذایی و درمانی کاملا محرومند. این جنایت بشری چنان وسیع است که تمام انسان‌های با وجدان و آزادی‌خواه جهان ضمن حمایت از ملت مظلوم فلسطین علیه این اقدام جنایتکارانه دست به اعتراضات گسترده زده، خواهان توقف کشتار بی‌رحمانه رژیم صهیونیستی شده‌اند.

در شرایط پیش رو جمعی از ما متخصصان و فعالان حوزه آب و برق کشور گرد هم آمده و با تکیه بر توانمندی، تجربه و اعتقاد به نصرت الهی، آمادگی خود را برای حضور در نوار غزه و مناطق درگیر جبهه مقاومت، برای ایجاد پایداری کمی و کیفی آب و برق مورد نیاز مردم ستمدیده اعلام می‌کنیم. به امید پیروزی جبهه مقاومت در این جنگ نابرابر و رقم خوردن شکست مفتضحانه دیگر در کارنامه ننگین و سراسر نکبت‌بار رژیم جعلی و جنایتکار اسرائیل غاصب، انشالله.

انتهای پیام/

ارسال نظر