دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

نمایشگاه آثار هنری «طوفان الاقصی» در مرکز فرهنگی سعید کاظمی آشتیانی افتتاح شد

نمایشگاه آثار هنری «طوفان الاقصی» در مرکز فرهنگی سعید کاظمی آشتیانی افتتاح شد
نمایشگاه آثار هنری «طوفان الاقصی» در مرکز فرهنگی دکتر سعید کاظمی آشتیانی افتتاح شد.
کد خبر : 873684

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، در پی آغاز عملیات طوفان‌الاقصی در ۷ اکتبر ۲۰۲۳ از سوی شبه‌نظامیان حماس از نوار غزه به مناطق مرزی اسرائیل عملیات گسترده‌ای علیه نظامیان اسرائیلی شکل گرفت که بدین‌ترتیب مولفه امنیت در داخل اراضی اشغالی حذف و ابهت ارتش رژیم صهیونیستی که مدعی بود در میان پنج قدرت نظامی اول جهان است، فرو پاشید.

در همین راستا معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، بر آن شد برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین و ۶۰ سال مقاومت در برابر ظلم نظام سلطه، نمایشگاهی را با موضوع غزه، مقاومت و طوفان‌الاقصی از آثار هنری هنرمندان داخلی و خارجی حوزه هنری برای دانشجویان و علاقه‌مندان این حوزه برپا کند.

در این نمایشگاه آثار هنری حدود ۳۰ تابلوی نقاشی و گرافیک از هنرمندان داخلی و خارجی حوزه هنری برای دانشجویان و بازدیدکنندگان عموم به‌مدت ۱۰ روز به معرض نمایش گذاشته می‌شود.

دانشجویان می‌توانند همه روزه از امروز تا ۵ آبان‌ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ تا ۱۸ برای بازدید از این آثار هنری به دانشگاه تهران ضلع جنوبی دانشکدگان فنی، مرکز فرهنگی دکتر سعید کاظمی آشتیانی، نگارخانه دانشجوی شهید مصطفی کریمی مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته