دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران تاکید کرد:

آمادگی شورای شهر برای تبدیل بوستان ولایت به محل گذران اوقات فراغت خانواده‌ها

آمادگی شورای شهر برای تبدیل بوستان ولایت به محل گذران اوقات فراغت خانواده‌ها
رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به پتانسیل‌های بوستان ولایت در منطقه ۱۹، بر ضرورت ایجاد بستر استفاده بهینه شهروندان از این بوستان تأکید کرد.
کد خبر : 873665

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، مهدی پیرهادی در یکصد و هشتاد و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جریان ارائه گزارشی از منطقه ۱۹ شهر تهران، به بازدیدها از این منطقه اشاره کرد و گفت: شهرک سید احمد خمینی یکی از شهرک‌های متراکم و پرجمعیت منطقه است که باید به مشکلات آن رسیدگی شود.

وی با اشاره به کمبود برخی سرانه‌ها در این منطقه افزود: برای افزایش سرانه‌ها در این منطقه باید فکری شود و شهردار منطقه، پیشنهادات خود درباره افزایش سرانه‌ها را ارائه کند؛ در منطقه ۱۹ محله‌های بسیار کم برخوردار وجود دارند که این امر، نیازمند توجه است.

پیرهادی خواستار ارائه برنامه برای افزایش سرانه‌ها شد و گفت: این منطقه نیازمند کار اساسی است و باید به طور جامع، به مشکلات منطقه رسیدگی شود.

پیرهادی با اشاره به وجود بوستان ولایت در این منطقه گفت: مردم شهر تهران فضای اوقات فراغتی  کمی دارند چرا این بوستان به محلی برای گذراندن اوقات فراغت شهروندان تبدیل نمی شود؟.

وی با اشاره به بازدید از بوستان ولایت و همراهی رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران در این بازدید، اظهار کرد: این بوستان، فرصت خوبی برای حوزه ورزش و سپری کردن اوقات فراغت شهروندان است. 

به گفته پیرهادی، حدود ۲ سال از این بازدید گذشته اما عملکردی که شهروندان بتوانند از آن برای گذراندن اوقات فراغت خانواده استفاده کنند، در بوستان ولایت دیده نمی شود.

رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: شهرداری تهران در این خصوص کار جدی انجام دهد و پیشنهادات خود را ارائه کند تا در بودجه سال آتی لحاظ شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر