دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

تمرین پرسپولیس در غیاب ۹ سرخپوش/ وقتی غیبت گل‌محمدی در خروجی کانال رسمی قرار نمی‌گیرد!

تمرین پرسپولیس در غیاب ۹ سرخپوش  وقتی غیبت گل‌محمدی در خروجی کانال رسمی قرار نمی‌گیرد!
تیم فوتبال پرسپولیس، تمرین امروز خود را در غیاب ۹ بازیکن در ورزشگاه شهید کاظمی به انجام رساند. 
کد خبر : 872771

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، تمرین پرسپولیس پس از یک روز استراحت، از ساعت ۱۱:۱۵ دقیقه امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی از سر گرفته شد.

این تمرین در حالی انجام شد که در جریان آن ۹ بازیکن حضور نداشتند. سه ملی‌پوش حاضر در اردوی تیم ملی کشورمان، وحدت هنانوف که برای همراهی تیم ملی کشورش عازم شد، وحید امیری، مهدی ترابی، میلاد سرلک و یاسین سلمانی مصدومان تیم که در حال حاضر زیر نظر کادر پزشکی برنامه‌های خاص خود را دارند و گئورگی گولسیانی که با اجازه از کادر فنی چند روزی مرخصی گرفته است، این نفرات را تشکیل می‌دهند. 

بخش نخست تمرین امروز در سالن بدسازی انجام شد که ۲۰ دقیقه به طول انجامید. پس از آن بازیکنان برنامه‎ای ۶۵ دقیقه‌ای شامل کار با توپ، پاسکاری کوتاه و ترکیب، حمله به دروازه در قالب گروه‌های دو نفره و فوتبال درون تیمی را در زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی به انجام رساندند.

به گزارش آنا، در حالی که یحیی گل محمدی برای دومین جلسه تمرینی است که در محل ورزشگاه غیبت می کند و امروز رسانه ای شد که به دلیل ناراحتی از وضعیت مالی از باشگاه ناراحت است اما کانال رسمی باشگاه پرسپولیس در گزارش تمرین امروز خود اشاره ای به عدم حضور سرمربی این تیم نکرده است و البت عکسی هم از او منتشر نشده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته