دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

ماجدی: در این ۱۸ ماه فرصت باید تغییرات محسوسی ایجاد کنم/ رئیس کمیته جوانان هستم و می‌مانم+ فیلم

ماجدی: در این ۱۸ ماه فرصت باید تغییرات محسوسی ایجاد کنم  رئیس کمیته جوانان هستم و می‌مانم+ فیلم
رئیس جدید هیئت فوتبال تهران گفت: در ۱۸ ماه فرصتی که دارم باید تغییرات محسوسی در هیات فوتبال ایجاد کنم.
کد خبر : 872604

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، میرشاد ماجدی بعد از انتخابات هیئت فوتبال تهران گفت: 18 ماه فرصت دارم در اینجا حضور داشته باشم که باید تغییرات محسوسی را انجام بدهم.برخی دوستان هم در انتخابات حضور داشتند که نمی‌خواهم از کلمه رقیب برای آنها استفاده کنم. آقایان سراجی و کیومرثی هم در اینجا حضور داشتند و یکسری دوستان هم محبت کردند و به نفع من کنار رفتند.

وی افزود:در 2 سال گذشته در بحث استعداد یابی بیش از 30 هزار بازیکن نوجوان را دیدیم. در دو رده سنی قاطعانه می گویم اگر در نیروی انسانی در آسیا و جهان اول و دوم نباشیم سوم هستیم! پایه اصلی آن فوتبال تهران است. یکی از انگیزه‌هایی که باید تحرک تهران را بیشتر کنیم همین مساله است. زمانی که من در تیم های پایه بازی می کردم همیشه پنج شش بازیکن تهرانی وجود داشتند.

رئیس هیات فوتبال تهران ادامه داد: متاسفانه باید اعلام کنم در تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان کشور به اندازه انگشتان یک دست بازیکن تهرانی نداریم. نتیجه گرایی باعث شده که از تمام بازیکنان تهرانی صرف نظر کرده و اجازه بدهیم مسافران استان های دیگر بازیکنان برتر فوتبال تهران شوند. حالا که هم این مسئولیت را قبول کردم قول می دهم 24 ساعته کار کنم و همانطور که در فدراسیون حضور داشتم در هیات فوتبال استان تهران هم کار کنم. وظیفه من  است که حق همه عزیزانی که در مجمع هستند را از فوتبال بگیرم.امیدوارم آقای تاج هم کنارمان حضور داشته باشند.

ادامه مصاحبه ماجدی را در فیلم های زیر مشاهده کنید:

 

انتهای پیام/

ارسال نظر