دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
03 مهر 1402 - 16:44

پایبندی به ولایت و اطاعت از ولی فقیه فصل مشترک وصیت‌نامه شهدا

پایبندی به ولایت و اطاعت از ولی فقیه فصل مشترک وصیت‌نامه شهدا
رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های سمنان گفت: شهدا در وصیت‌نامه‌های خود در یک موضوع مشترک هستند و آن پایبندی به ولایت و اطاعت از ولی فقیه است.
کد خبر : 869765

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، حجت‌الاسلام رضا کهساری رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان سمنان در مراسم تجدید میثاق دانشگاهیان دانشگاه آزاد سمنان با آرمان‌های شهدا خون شهدا را ضامن و بیمه‌کننده نظام جمهوری اسلامی دانست و اظهار کرد: پایداری و استقامت نظام در برابر هجمه دشمن‌ها، تحریم‌های بی‌سابقه در ۴۰ سال بعد انقلاب، شکست عاملان خارجی و عوامل داخلی آنان مؤید این موضوع است.

وی افزود: شهدا منتخب و برگزیده در محضر الهی بودند و با صراحت می‌گویم که هیچ تیری بدون مأموریت بر سینه هیچ رزمنده‌ای ننشسته و دلیل این نیز اشتیاق غیرقابل وصف رزمندگان به شهادت بود. در شب‌های عملیات شادابی و خوشحالی ویژه‌ای بین رزمندگان دیده می‌شد و به جای گریه، استرس ترس از مرگ، وابستگی و دلدادگی به دنیا با نشاط مثال‌زدنی با یکدیگر شوخی و با گشاده‌رویی رفتار می‌کردند.

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان سمنان با توصیه به مطالعه وصیت‌نامه شهدا گفت: شهدا در وصیت‌نامه‌های خود در یک موضوع مشترک هستند و آن پایبندی به ولایت و اطاعت از ولی فقیه است و امروز هم با شهدا پیمان می‌بندیم که پشتیبان ولایت‌فقیه باشیم تا به مملکتمان آسیبی نرسد.

کهساری با تبریک عید آغاز امامت و ولایت امام زمان، مهدی موعود (عج) عنوان کرد: امروز روز تجدید بیعت با آن امام همام نیز محسوب می‌شود و پیمان می‌بندیم که بر اصول و مبانی اعتقادی پایبند باشیم و از شهدا می‌خواهیم در این مسیر ما را راهنمایی و یاری کنند.

پایبندی به ولایت و اطاعت از ولی فقیه فصل مشترک وصیت‌نامه شهدا

به گزارش آنا، مسئولان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان با حضور در گلزار شهدای این دانشگاه علاوه بر غبارروبی و گلاب شویی مزار سه شهید گمنام آرمیده در خاک این دانشگاه با آرمان‌های انقلاب، امام (ره) و شهدا تجدید بیعت کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر