دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
30 مرداد 1402 - 17:30

دانشگاه آزاد استان کرمانشاه آماده برپایی ۳ موکب در ایام اربعین

دانشگاه آزاد استان کرمانشاه آماده برپایی ۳ موکب در ایام اربعین
دانشگاه آزاد اسلامی سه موکب در شهر کرمانشاه و دو شهرستان کنگاور و قصر شیرین برپا می‌کند.
کد خبر : 864408

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، دومین جلسه ستاد اربعین دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه با حضور افشین غنی‌زاده سرپرست استان، نمایندگان بسیج دانشجویی و کارکنان، کارشناس نهاد رهبری و جمعی از مدیران و مسئولان در این دانشگاه آزاد برگزار شد.

در این جلسه بر راه‌اندازی سه موکب توسط دانشگاه آزاد ا سلامی کرمانشاه در ایام اربعین تأکید و مقررشد از یازدهم تا هجدهم شهریورماه در شهر کرمانشاه خروجی میدان آزادگان به سمت بزرگراه کربلا، شهرستان کنگاور و شهرستان قصر شیرین در مرز خسروی این موکب‌ها برپا شوند.

متولی موکب کرمانشاه بسیج کارمندی و متولی موکب قصر شیرین بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه بوده همچنین موکب کنگاور نیز با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور برپا و پوشش داده خواهد شد.

درباره پذیرایی زوار اربعین نیز تصمیم بر این شد که با چای، شربت تازه، بیسکوئیت و سایر اقلام نوشیدنی و خوراکی از زائران پذیرایی شود و طبق برآورد روزانه، تعدادی زیادی زائر ایام اربعین در این موکب‌ها پذیرایی خواهند شد.

از دیگر برنامه‌های اجرایی در این موکب‌ها برنامه‌های فرهنگی همانند حضور دانشجویان رشته پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه در موکب کرمانشاه با وظیفه معاینه سلامت زائران است.

به گزارش آنا، طبق مصوبات ستاد اربعین استان که برگزاری موکب‌ها را به‌صورت مشارکتی برنامه‌ریزی کرده در شهر کرمانشاه یکی از موکب‌ها با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه و دانشگاه علمی کاربردی برپا و نسبت به پذیرایی و معاینه سلامت زائران اربعین اهتمام خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر